QueenVegas Kazino Rishikimi

reviewQueenVegas CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority, Schleswig-Holstein Ministry of Home Affairs and Federal Affairs
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer POLi ClickandBuy Euteller Neosurf PayPal WireCard Cheque UseMyBank
Koha e pagesës:
ewallets: 0-4 hours, credit / debit cards: 24 hours, bank transfers: 48-72 hours, cheques: 7 days, pending time: 1-2 hours
Tërheqje maksimale:
10 000 EUR per month, but VIP players have bigger limits
Data e krijimit:
2011
Pronar:
Caspo Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • i lëvizshëm
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Certifikata e Besimit
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra Me Xhekpote progresive

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

QueenVegas Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

QueenVegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, WMS (Williams Interactive), Bally, Barcrest Games, Edict (Merkur Gaming), SkillOnNet, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e QueenVegas Casino të disponueshëm

 • Pagim i Shpejtë
 • Funksion Live Chat
 • Ekselent për kumar celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
QueenVegas Casino
30xbBast
MATCHME50Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Lojrat Scratchcard
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kërkesa e ulët e basteve
QueenVegas Casino
30x(d+b)Bast
EXECMATCHKodi Bonusit
€300Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Funksion Live Chat
 • 0-24 Afati Tërheqjes
QueenVegas Casino
30x(d+b)Bast
VIPMATCHKodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
QueenVegas Casino
30xbBast
MATCHME100Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Opt-në e nevojshme.
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
QueenVegas Casino
30xbBast
QVBONUSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • 0-24 Afati Tërheqjes
QueenVegas Casino
30xbBast
ASK150Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Max konvertimit £ 1,000.
QueenVegas Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
QueenVegas Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • i lëvizshëm
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
QueenVegas Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
QueenVegas Casino
30x(d+b)Bast
QVBONUSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Dizenjo Miqesore per Celular
QueenVegas Casino
30xbBast
ASKVALKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • 24/7 Live Suport
QueenVegas Casino
30xbBast
ASK150Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
QueenVegas Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Vendos baste €5 për raund
 • Software provuara te drejta
QueenVegas Casino
30xbBast
ASKANGELKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.