sq
sq en

Reel Island Casino Rishikim

Reel Island Casino review
Reel Island Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Reel Island Casino review
Reel Island Casino

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Reel Island Casino është themeluar në vitin 2015

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Reel Island Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Aristocrat, Betsoft, Elk Studios, Leander Games, NetEnt, NextGen Gaming, Quickspin, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Vlerësimet e Lojtarëve të Reel Island Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Reel Island Casino Lojëra

🌐 Faqja e internetit: http://www.reelisland.com
🧑‍💻Kazino Software: 1x2Gaming Aristocrat Betsoft Elk Studios Leander Games NetEnt NextGen Gaming Quickspin Amaya (Chartwell)
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion
💱Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner South African Rand
📝Liçensë: Curacao, UK Gambling Commission
🈹Gjuhë: English Finnish German Swedish Norwegian
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Boku
🧾Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Blackjack Baccarat
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
💰Tërheqje maksimale: $2,500 Weekly
💸Depozita Minimale: $10
💵Pagesa Minimale: $10
📅Data e krijimit: 2015
🏢Pronar: Imperium Network Solutions Limited Casinos
📱Mobile: Yes
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon:

Të gjithë Bonuset e Reel Island Casino të disponueshëm

£400 Bonus Depozitave i Tretë at Reel Island Casino
Reel Island Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: £400
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Reel Island Casino
Reel Island Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: £200
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Provoni lojra falas
 • Nuk kërkohet llogari
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€200 Bonus i Mireseardhjes at Reel Island Casino
Reel Island Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
£100 Bonus i Mireseardhjes at Reel Island Casino
Reel Island Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £100
Depozitë Minimale: £10 Bast: 35x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celulare më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Max konvertimit £ 1,000.
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.