sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Richprize Casino Rishikim
Rich Prize Casino
7 Bonuses available in December 2023

Richprize Casino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
5K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Të gjithë Bonuset e Richprize të disponueshëm

Rrotullime Falas në Richprize Casino

Shqipëri
Rrotullime Falas: 80 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 500
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus i Mireseardhjes në Rich Prize Casino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 500 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 38x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonuset me Depozitë në Richprize

Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 75 % deri në 500 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 43x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50 % deri në 500 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 51x, 25x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 25 % deri në Not stated
Depozita Minimale: 5 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

2 of 14

Richprize Casino kodet promocionale

Përmbledhje

Depozita Minimale

€ 1

Tërheqje maksimale

No Limits

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€ 1

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Beeline
 • MTC
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Piastrix

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Beeline
 • MTC
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Piastrix

Koha e pagesës

 • 1 day usually

Games & Software

Kazino Software

 • Aristocrat
 • IGT (WagerWorks)
 • Playson
 • Amatic Industries
 • EvoPlay
 • Igrosoft
 • Inbet Games
 • Belatra Games
 • Booongo
 • EGT
 • Spinomenal

More About Richprize Casino

Përmbledhje

Rich Prize Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, IGT (WagerWorks), Playson, Amatic Industries, EvoPlay, Igrosoft, Inbet Games, Belatra Games, Booongo, EGT, Spinomenal. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Richprize

 • Kasino Online Rich Prize Casino
 • Merr bonus Richprize
 • Hyr në Kazinonë Richprize

Pronar

Freshharvest N.V.

Data e krijimit

2020

Kontakte

Vlerësimet

Richprize Casino External Reviews

Average rating

Vlerësimet e Lojtarëve të Rich Prize Casino

(11 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Giles
10 /10
Guest user

Lojërat dhe promovimet janë të këndshme, por një kazino me licencë është edhe më e mirë. Rich Prize ka një licencë Curacao, dhe nga ajo që kam parë, funksionon vetëm me ofrues të licencuar softuerësh dhe pagesash. Me pak fjalë, ndihem i sigurt kur bëj depozita këtu.

Games and promotions are nice, but a casino with a license is even better. Rich Prize has a Curacao license, and from what I’ve seen, only works with licensed software and payment providers. In short, I feel safe when I make deposits here.

I Vlerësuar: 2023-02-27

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ella
10 /10
Guest user

Kam hasur në RichPrize disa muaj më parë dhe isha shumë i emocionuar të dyfishoja depozitën time të parë duke kërkuar ofertën e tyre të mirëseardhjes. Unë kam krijuar një llogari në vetëm një minutë dhe kam filluar të luaj lojëra megaways, sepse kjo është ajo që më pëlqen, por kur erdhi puna për të tërhequr fitimet e mia, kazinoja më kontaktoi për të kërkuar një verifikim. Megjithëse ishin të dobishëm dhe të shpejtë, banka më dërgoi paratë në llogarinë time 2 ditë më vonë.

I’ve come across RichPrize a few months ago, and was very excited to double my first deposit by claiming their Welcome offer. I’ve made an account in just a minute and started playing megaways games, because that’s what I like, but when it came to withdraw my winings, the casino contacted me to request some verification. Although they were helpful and fast, the bank sent the money into my account 2 days later.

I Vlerësuar: 2023-03-01

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

mikhail
10 /10
Guest user

Pra, luajta për herë të parë disa javë më parë dhe fitova. Në fillim nuk isha i sigurt nëse ishte e ligjshme, sepse dukej shumë e mirë për të qenë e vërtetë. E mora emailin të premten e ardhshme siç thanë dhe të nesërmen pata një email me dhe etransfer. Unë tani u jap atyre 100%. Krejtësisht e ligjshme dhe ata japin paratë tuaja. Rekomandohet shumë

So,I played for the first time couple weeks ago and won.I was unsure at first if it was legit cause it seemed too good to be true. I received the email on the following Friday like they said and the next day I had an email with and etransfer. I now give them 100%. Totally legit and they do give your money.Highly recommended

I Vlerësuar: 2023-03-01

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!