Rizk Kazino Rishikimi

reviewRizk CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Malta Gaming Authority, Curacao, UK Gambling Commission
Metodat e Depozitave:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 0-1 hours, credit / debit cards: 24-72 hours, bank transfers: 24-72 hours, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per transaction
Data e krijimit:
2016
Pronar:
MT SecureTrade Limited Casinos
Karakteristika:
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bonus i Rifreskuar Javor

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Rizk Casino

Rizk Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Rizk Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Red Tiger Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Rizk Casino të disponueshëm

 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino Fantastike Live
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • 24/7 Live Suport
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino Gati Celular
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shtyrje Manuale
 • Turne në Lojra
Rizk Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Ekselent për kumar celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
Rizk Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kazino Celulare më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojëra të mëdha Kazino
Rizk Casino
45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
100 NOKDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Rizk Casino
45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shtyrje Manuale
Rizk Casino
45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Gati për Celular
Rizk Casino
45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Fantastike Live
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Rizk Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.