sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Rolling Slots Casino Rishikim

Rolling Slots Casino Rishikim
Rolling Slots Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: 2 /10 Based on 1 reviews
6 Bonuses available in August 2022
Rolling Slots Casino Rishikim
Rolling Slots Casino Përditësuar së Fundmi: 05/03/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
EUR 5

Depozita Minimale

EUR 10000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kërkesa e ulët e basteve

Screenshot-e të Rolling Slots Casino

Kasino Online Rolling Slots Casino Merr bonus Rolling Slots Casino Hyr në Kazinonë Rolling Slots
Pronar

GBL Solutions N.V.

Data e krijimit

2021

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Rolling Slots Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Amatic Industries, Casino Technology, Felix Gaming, Habanero, Mr. Slotty, Tom Horn Gaming, Wazdan, Belatra Games, Platipus, True Lab. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Rolling Slots Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Perfect Money
 • CashtoCode
 • Interac
 • AdvCash
 • Piastrix
 • Cryptopay
Metodat e Tërheqjes
 • Visa
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Perfect Money
 • CashtoCode
 • Interac
 • AdvCash
 • Piastrix
 • Masterpass
 • Cryptopay
Koha e pagesës

e-wallets

0-24hours

credit cards

-3-5 working days

bank transfer

3-5 working days
Kazino Software
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Amatic Industries
 • Casino Technology
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Mr. Slotty
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • Belatra Games
 • Platipus
 • True Lab
Kontakte

Faqja e internetit

Rollingslots.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Rolling Slots Casino

(1 Vlerësimet)
Canada Tammy
1/5
I Vlerësuar: 2022-04-15

Gjatë një periudhe kohore depozitova afërsisht 1000 $ CAD përmes Idebit dhe përfundimisht fitova afërsisht 1500 $ CAD. Unë u përpoqa të bëja një tërheqje, por Idebit nuk ishte një opsion i disponueshëm. Chat më kërkoi të depozitoja një shumë minimale (30 dollarë) nëpërmjet një metode tjetër (Interac) e cila mbështetet nga PayDirect. E bëra me sukses depozitën, por kur u përpoqa të bëja një tërheqje, hapi që përfshin shtimin e emailit dhe numrit tim të telefonit plus një pyetje dhe përgjigje sigurie nuk u nxit dhe shkoi drejtpërsëdrejti në kërkimin e pyetjes dhe përgjigjes. Unë kam shpenzuar orë të tëra duke shkëmbyer email të pakuptimtë pa dobi deri më tani. Unë do të sugjeroja të anashkaloni këtë kazino nëse keni ndonjë pritje për të bërë një tërheqje. Për të shtuar fyerjen ndaj lëndimit, ata morën një shtesë prej 30 $ CAD për të lehtësuar punën për të mos vënë në dispozicion një metodë tërheqjeje (IDebit) që ata e pranuan me kënaqësi për depozita. Çfarë makthi.

Over a period of time I deposited approximately $1000 CAD via Idebit and eventually won approximately $1500 CAD. I attempted to make a withdrawal but Idebit wasn't an available option. Chat asked me to deposit a minimum amount ($30) via another method (Interac) which is supported by PayDirect. I successfully made the deposit, but when attempting to make a withdrawal the step involving adding my email and phone number plus a security question and answer wasn't prompted and went straight to asking for the question and answer. I've spent hours exchanging pointless emails to no avail thus far. I would suggest skipping this casino if you have any expectation of making a withdrawal. To add insult to injury, they received an additional $30 CAD to facilitate a work around for not making available a withdrawal method (IDebit) that they happily accepted for deposits. What a nightmare.

Automatically translated with Google Translate in Canada. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Rolling Slots Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kërkesa e ulët e basteve

Bonuset me Depozitë në Rolling Slots Casino

Cashable
70% 2nd Deposit Bonus at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 70% deri në EUR 200 Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Opsion per Lojrat Online
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Cashable
30% 3rd Deposit Bonus at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 30% deri në EUR 200 Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Kërkesa e ulët e basteve
Cashable
10% Bonus i Kthimit të Parave at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në EUR 200 Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 50 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Përkrahje për Live Cat
 • Bonuset e mira
Cashable
30 FS Bonus i Rifreskuar Javor at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rifreskuar Javor: 30 FS Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Bonus i mirë mirëseardhje
Cashable
50% Weekend Bonus at Rolling Slots Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 50% deri në EUR 250 Rolling Slots Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
45x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Kasino e madhe
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Përkrahje për Live Cat
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.