sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonus i Mireseardhjes: 125%
Merr bonus
BigBang Casino
BigBang Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
Vera&Juan Casino
Vera&Juan Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Royal Flamingo Casino Rishikim

Royal Flamingo Casino review
Royal Flamingo Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Royal Flamingo Casino review
Royal Flamingo Casino Përditësuar së Fundmi: 02/01/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Depozita Minimale

€ 5,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Më i larti Albania Kazino
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Screenshot-e të Royal Flamingo Casino

Kasino Online Royal Flamingo Casino Merr bonus Royal Flamingo Casino Hyr në Kazinonë Royal Flamingo
Pronar

Azurolongo NV Casinos

Data e krijimit

2006

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Royal Flamingo Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Endorphina, Quickspin, Inbet Games, PlayPearls, Red Tiger Gaming, The Art of Games, Fugaso, Spinomenal, We Are Casino. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Royal Flamingo Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • QIWI
 • instaDebit
 • Moneta.ru
Koha e pagesës

ewallets

0-24 hours

karta krediti / debiti

3-10 days

transferta bankare

3-5 days

çek

Nuk ofrohet

koha e pritjes

48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€50

Vlerësimet e Lojtarëve të Royal Flamingo Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Royal Flamingo Casino

€800 Bonus i Mireseardhjes at Royal Flamingo Casino
Royal Flamingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €800
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€800 Bonus i Mireseardhjes at Royal Flamingo Casino
Royal Flamingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €800
Depozitë Minimale: €25 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Krenohet A App tunelit
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.