sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Royal Vegas Casino Rishikim

Royal Vegas Casino Rishikim
Royal Vegas Casino
Editors' rating: 6.64/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Royal Vegas Casino Rishikim
Royal Vegas Casino Përditësuar së Fundmi: 04/28/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.64/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€ 10

Depozita Minimale

€ 10 000 per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Provoni lojra falas
 • Shumë Promovime
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Jo Limite në Tërheqje
 • 24/7 Live Suport
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Screenshot-e të Royal Vegas Casino

Kasino Online Royal Vegas Casino Merr bonus Royal Vegas Casino Hyr në Kazinonë Royal Vegas
Pronar

Digimedia Ltd

Data e krijimit

2000

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

Royal Vegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, NetEnt, MGS. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Royal Vegas Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Trustly
 • iDebit
 • Interac
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
Koha e pagesës

30 days

Kazino Software
 • Evolution Gaming
 • NetEnt
 • MGS
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.royalvegascasino.com/

Email

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Royal Vegas Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Royal Vegas Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Royal Vegas Casino

Cashable
€300 Bonus i Mireseardhjes at Royal Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
70xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Bonuset me Depozitë në Royal Vegas Casino

Cashable
€300 Bonus Depozitave i Dytë at Royal Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
70xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Cashable
€300 Bonus Depozitave të Lojës at Royal Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
70xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • RNG Certifikuar
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Përkrahje për Live Cat
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Shpërblim i Sistemit
Cashable
€300 Bonus Depozitave i Tretë at Royal Vegas Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: €300 deri në 100% Royal Vegas Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
70xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.