sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
777 Casino
777 Casino Bonus i Mireseardhjes: 77
Merr bonus
Casino Intense
Casino Intense Rrotullime Falas: 20 FS
Merr bonus
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonusi Ringarkohet: 50%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Sapphire Rooms Rishikim

Sapphire Rooms Rishikim
Sapphire Rooms Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Sapphire Rooms Rishikim
Sapphire Rooms Përditësuar së Fundmi: 06/02/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
€/£10

Depozita Minimale

€/£2,000 Daily, €/£10,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Siguruar me SSL kod
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino e shkëlqyer live

Screenshot-e të Sapphire Rooms

Kasino Online Sapphire Rooms
Pronar

Grace Media Limited

Data e krijimit

2014

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Sapphire Rooms është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Eyecon, Inspired, Lightning Box, Nektan, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming, The Games Company, Crazy Tooth Studio, Foxium, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Boku
 • PayPal
 • instaDebit
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
 • Citadel
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Trustly
 • PayPal
 • instaDebit
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

24-72 hours
Pagesa Minimale

£10/€20

Kazino Software
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Pragmatic Play
 • Yggdrasil Gaming
 • Big Time Gaming
 • Eyecon
 • Inspired
 • Lightning Box
 • Nektan
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • The Games Company
 • Crazy Tooth Studio
 • Foxium
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • Merkur
 • Skillzzgaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.sapphirerooms.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: 020 3713 5110

Vlerësimet e Lojtarëve të Sapphire Rooms

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Sapphire Rooms Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

£50 Bonus i Mireseardhjes at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh

Bonuset me Depozitë në Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

£50 Bonus Depozitave të Lojës at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave të Lojës: £50 deri në 25% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes

Sapphire Rooms Mbyllur

£250 Bonus Depozitave i Tretë at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Tretë: £250 deri në 50% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino

Sapphire Rooms Mbyllur

£200 Bonus Depozitave i Dytë at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 100% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Sapphire Rooms Mbyllur

£100 Bonus i Kthimit të Parave at Sapphire Rooms

Sapphire Rooms Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Kthimit të Parave: £100 deri në 10% Sapphire Rooms
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.