sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
22BET Casino
22BET Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Red Dog Casino
Red Dog Casino Deposit Bonus: 245%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Sbobet Casino Rishikim

Sbobet Casino Rishikim
Sbobet Casino
Editors' rating: 9.03/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in August 2022
Sbobet Casino Rishikim
Sbobet Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

9.03/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

€40

Depozita Minimale

€3000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra Live të Ofruara
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Funksion Live Chat
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
Pronar

Celton Manx Ltd

Data e krijimit

2004

Liçensë

Isle of Man Gambling Supervision Commission

Përmbledhje

Sbobet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si SBOBET Software. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Sbobet Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Telegraphic Transfer
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Skrill 1-Tap
 • Telegraphic Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • SBOBET Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.sbobet.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Call us at Europe: +44 1624 721960 Asia: +63 2 8856 3776 Thai: +66 20321600 Indonesian: +6221 5085 1400 Vietnamese: +8428 4458 1446

Vlerësimet e Lojtarëve të Sbobet Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Isle of Man Isle of Man

Sbobet Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Sbobet Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Sbobet Casino
Cashable
Vlerësuar: 9.03/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% Sbobet Casino
Rishikim
MYR200 Depozita Minimale
18x Bast
Isle of Man Isle of Man Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.