sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Betser Casino
Betser Casino Bonus i Mireseardhjes: €25
Merr bonus
Suomi Vegas Casino
Suomi Vegas Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
Sports Interaction Casino
Sports Interaction Casino Bonus i Mireseardhjes: $1000
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Scandic Casino Rishikim

Scandic Casino Rishikim
Scandic Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in May 2022
Scandic Casino Rishikim
Scandic Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur

Depozita Minimale

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Provoni lojra falas
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Certifikata e Besimit
 • Baste sportive
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar

Faqet simotra Scandic Casino

Pronar

LMA Gaming Ltd. Casinos

Data e krijimit

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

Scandic Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NeoGames. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.scandiccasino.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone toll free: 08082-387557 toll number: +356-2258-5000

Vlerësimet e Lojtarëve të Scandic Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Scandic Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë e Reja

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Scandic Casino

Cashable
$200 Bonus i Mireseardhjes at Scandic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Scandic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Bonuset me Depozitë në Scandic Casino

Cashable
$25 Bonuset tjera at Scandic Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonuset tjera: $25 Scandic Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.