Slots Angel Kazino Rishikimi

reviewSlots Angel CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Maestro Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 4-5 days, credit / debit cards: 3-7 days, cheques: 5-21 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale:
5000 GBP per month
Data e krijimit:
2015
Pronar:
Cassava Enterprises Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Siguruar me SSL kod
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Përkrahje për Live Cat
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Website optimizuar për Celular
 • Bonus i Rifreskuar Javor

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Slots Angel Casino është themeluar në vitin 2015

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Slots Angel Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), NetEnt, NextGen Gaming, WMS (Williams Interactive), 888 Gaming, Dragonfish (Random Logic). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Slots Angel Casino të disponueshëm

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Slots Angel Casino
30xBast
CHOICE3Kodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Mbështetje Njohurish
Slots Angel Casino
30xBast
CHOICE2Kodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • 24/7 Live Suport
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Slots Angel Casino
35xbBast
WELCOMEKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Website optimizuar për Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Slots Angel Casino
35xbBast
WELCOMEKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
Slots Angel Casino
35xbBast
WELCOMEKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Lojra të mëdha Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Nuk kërkohet llogari
Slots Angel Casino
30xBast
SLOT300Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra të mëdha Kazino
Slots Angel Casino
80xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Slots Angel Casino
30xBast
CHOICE1Kodi Bonusit
£30Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
Slots Angel Casino
30xBast
ANGELKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino Fantastike Live
Slots Angel Casino
30xBast
SLOT300Kodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Slots Angel Casino
30x(d+b)Bast
HEAVENKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Slots Angel Casino
35xbBast
WELCOMEKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Novomatik Lojra Elektronike
Slots Angel Casino
50x(d+b)Bast
ASK300Kodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Slots Angel Casino
35xbBast
PLAY25Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.