Slots Capital Kazino Rishikimi

reviewSlots Capital CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer Transfer Money ECO Card Courier Check
Koha e pagesës:
ewallets: 24-72 hours, bank transfers: 3-7 days, cheques: 14-28 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale:
4000 USD per week
Data e krijimit:
2012
Pronar:
Deckmedia N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino Online më të mira
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Bibliotekë e madhe e lojrave

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Slots Capital Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Slots Capital Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Slots Capital Casino të disponueshëm

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Celular përfshira
 • Kërkesa e ulët e basteve
Slots Capital Casino
60xBast
MOBILESLOTSKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Slots Capital Casino
60xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Slots Capital Casino
45xBast
PADDYS310MOREKodi Bonusit
$40Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Slots Capital Casino
35xbBast
LADDIE250Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Slots Capital Casino
40x(d+b)Bast
WISH300Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Filloni nga 10 €
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
Slots Capital Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Slots Capital Casino
30x(d+b)Bast
SPRINGSLOTS2Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • i lëvizshëm
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Slots Capital Casino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Funksion Live Chat
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Slots Capital Casino
40x(d+b)Bast
WINDY300Kodi Bonusit
$30Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Filloni nga 10 €
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Slots Capital Casino
45x(d+b)Bast
THUNDERBIRDKodi Bonusit
$30Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
 • 24/7 Live Suport
Slots Capital Casino
30xBast
HAPPYTURKEY150Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mbështetje Njohurish
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Slots Capital Casino
35xBast
HAPPYTURKEY250Kodi Bonusit
$50Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lojra të drejta i provuar
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Slots Capital Casino
40x(d+b)Bast
WINDY300Kodi Bonusit
$30Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Turne në Lojra
 • 24/7 Live Suport
Slots Capital Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$30Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Slots Capital Casino
27x(d+b)Bast
SLOTS1777Kodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Pagesat e shpejta
Slots Capital Casino
30xBast
SPRING100SLOTSKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Provoni lojra falas
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kërkesa e ulët e basteve
Slots Capital Casino
35xbBast
LADDIE200Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojrat Xhekpot
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Slots Capital Casino
30x(d+b)Bast
MOBILESLOTSKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përkrahje për Live Cat
Slots Capital Casino
50xBast
LADDIE25Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Optimizuar për Celular
 • Vendos baste €5 për raund
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Slots Capital Casino
30x(d+b)Bast
SLOTS277Kodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
Slots Capital Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Slots Capital Casino
40x(d+b)Bast
400CASINOKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Tërheqja Pa Limit
 • Ekselent për kumar celular
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Slots Capital Casino
30xBast
HAPPYTURKEY50Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • i lëvizshëm
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
Slots Capital Casino
40xbBast
FREESLOTSKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Slots Capital Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Slots Capital Casino
27x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Scratchcard
 • Ekselent për kumar celular
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Slots Capital Casino
27x(d+b)Bast
SLOTS1000Kodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Uk Kumar License
 • Lojra Live të Ofruara
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Program VIP
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Slots Capital Casino
27x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.