sq
sq en

Slotsino Casino Rishikim

Slotsino Casino review
Slotsino Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Slotsino Casino review
Slotsino Casino Përditësuar së Fundmi: 01/12/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Slotsino Casino

Slotsino Casino është themeluar në vitin 2017

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Slotsino Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Big Time Gaming, Eyecon, Habanero, Lightning Box, Realistic Games, Red Tiger Gaming, Crazy Tooth Studio, Foxium, Inspired Gaming, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming, GAMES CO, 4the Player, Golden Rock, InstantWinGaming, Markor Technology, Matrix Studios, ReelFeel Gaming, Reel n Dice, Rising Entertainment, Rocksalt Interactive. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Website optimizuar për Celular
Kasino Online Slotsino Casino Merr bonus Slotsino Casino Hyr në Kazinonë Slotsino

Vlerësimet e Lojtarëve të Slotsino Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Faqja e internetit: https://games.slotsino.co.uk/
🧑‍💻Kazino Software: Blueprint Gaming Elk Studios Evolution Gaming Microgaming NetEnt NextGen Gaming Nyx Interactive Pragmatic Play Big Time Gaming Eyecon Habanero Lightning Box Realistic Games Red Tiger Gaming Crazy Tooth Studio Foxium Inspired Gaming IronDog JustForTheWin Merkur Skillzzgaming GAMES CO 4the Player Golden Rock InstantWinGaming Markor Technology Matrix Studios ReelFeel Gaming Reel n Dice Rising Entertainment Rocksalt Interactive
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion Kazino Live
💱Monedhat: Euros Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor New Zealand dollars
📝Liçensë: Unuted Kingdom, Gibraltar
🈹Gjuhë: English
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Skrill Paysafe Card Maestro EcoPayz Trustly Skrill 1-Tap Boku instaDebit iDebit Zimpler Citadel Interac
🧾Metodat e Tërheqjes: Visa Debit Visa Skrill Paysafe Card EcoPayz Trustly Sepa instaDebit iDebit Bank transfer Interac
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Bingo Blackjack Baccarat Bileta Gërvishtëse
⏱️Koha e pagesës: 3 - 5 working day
💰Tërheqje maksimale: For UK players no limit, for other players €5,000 per month, €2,000 per day
💸Depozita Minimale: £10
💵Pagesa Minimale: For UK players £10, for other players €20
📅Data e krijimit: 2017
🏢Pronar: Nektan (Gibraltar) Limited
📱Mobile: Yes
📧Email: [email protected]
📞Telefon: +44 203 621 6936

Të gjithë Bonuset e Slotsino Casino të disponueshëm

100% Bonus i Mireseardhjes at Slotsino Casino
Slotsino Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Website optimizuar për Celular
50% Bonus Depozitave i Dytë at Slotsino Casino
Slotsino Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 50%
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular
50% Bonus Depozitave i Tretë at Slotsino Casino
Slotsino Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 50%
Depozitë Minimale: £10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara
 • Website optimizuar për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.