Spartan Slots Kazino Rishikimi

reviewSpartan Slots CasinoLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://www.spartanslots.com
 • Email:
  support mail: [email protected]
 • telefon: support phone usa toll free: 1-800-658-2910
  support phone uk toll free: 44-800-471-5161
  support phone international: +44 (0) 2032838814
  support phone australia toll free: 1800-154570
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Money Transfer Paper Check
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, bank transfers: 7-10 days, cheques: 12 days, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale:
$1000-$35000 per week (depends on VIP level)
Data e krijimit:
2008
Pronar:
Deckmedia N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Program VIP Besnik
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Software provuara te drejta

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Spartan Slots Casino

Spartan Slots Casino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Spartan Slots Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Pragmatic Play, Rival, Parlay. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Spartan Slots Casino të disponueshëm

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Live LojëratKazino
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Nuk kërkohet llogari
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Mbështetje Njohurish
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Pajtueshmëri Celulare
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Spartan Slots Casino
60xBast
NYE31Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ka Novomatiks
Spartan Slots Casino
60xBast
SPARTANAUG50Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Website optimizuar për Celular
 • Pagesat e shpejta
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Spartan Slots Casino
60xBast
THANKS30Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Përkrahje për Live Cat
Spartan Slots Casino
60xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përkrahje për Live Cat
Spartan Slots Casino
40xBast
1000MONKEYSKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Tërheqja Pa Limit
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Spartan Slots Casino
99xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
Spartan Slots Casino
40xbBast
2014ASK40Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Spartan Slots Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ekselent për kumar celular
Spartan Slots Casino
60xBast
5MONKEYSKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.