sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
BigBang Casino
BigBang Casino Wednesday Deposit Bonus: 25%
Merr bonus
Suomi Vegas Casino
Suomi Vegas Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonusi Ringarkohet: 50%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Spin Genie Casino Rishikim

Spin Genie Casino Rishikim
Spin Genie Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in May 2022
Spin Genie Casino Rishikim
Spin Genie Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

10000 GBP per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

Screenshot-e të Spin Genie Casino

Kasino Online Spin Genie Casino Merr bonus Spin Genie Casino Hyr në Kazinonë Spin Genie
Pronar

Skill On Net Limited

Data e krijimit

2014

Liçensë

Alderney Gambling Control Commission

Përmbledhje

Spin Genie Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), NetEnt, Realistic Games. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Spin Genie Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Visa Debit
 • Visa
 • Maestro
Koha e pagesës

ewallets

not offered

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€20

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.spingenie.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Spin Genie Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Alderney Alderney

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Spin Genie Casino

Cashable
108 Rrotullime Falas at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 108 Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

Bonus i Mireseardhjes në Spin Genie Casino

Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Filloni nga 10 €
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 200% Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
80x Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • 24/7 Live Suport

Bonuset me Depozitë në Spin Genie Casino

Cashable
£100 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Genie Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £100 deri në 50% Spin Genie Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x Bast
Alderney Alderney Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.