sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Sverige Casino
Sverige Casino Rrotullime Falas: 500
Merr bonus
1Bet Casino
1Bet Casino Bonus Depozitave të Lojës: 4000cny
Merr bonus
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonus i Mireseardhjes: 125%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Spin Palace Casino Rishikim

Spin Palace Casino review
Spin Palace Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Spin Palace Casino review
Spin Palace Casino Përditësuar së Fundmi: 02/22/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
Not Stated

Depozita Minimale

4000 USD per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Screenshot-e të Spin Palace Casino

Kasino Online Spin Palace Casino Merr bonus Spin Palace Casino Hyr në Kazinonë Spin Palace
Pronar

The Palace Group Casinos

Data e krijimit

2001

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

Spin Palace Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Spin Palace Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Solo
 • Entropay
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • ClickandBuy
 • EcoPayz
 • PayPal
 • Cheque
 • EZIPay
 • eChecks
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-6 days

transferta bankare

3-7 days

çek

14-21 days

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.spinpalace.com

Email

customer service: [email protected]info: [email protected]support: [email protected]

Telefon

toll free canada: (877) 710-8016toll free general information: (866) 720-0095

Vlerësimet e Lojtarëve të Spin Palace Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Spin Palace Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Spin Palace Casino

$250 Bonus i Mireseardhjes at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $250
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Gati për Celular

Bonuset me Depozitë në Spin Palace Casino

$450 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $450
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • 24/7 Live Cat
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
$300 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Spin Palace Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
$125 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $125
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Gati Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
$100 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $100
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
$400 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $400
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino Celular përfshira
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
$300 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • 24/7 Live Suport
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
$300 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Palace Casino
Spin Palace Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Në dispozicion në Celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.