sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Prime Scratch Cards Casino
Prime Scratch Cards Casino Bonus i Mireseardhjes: 100
Merr bonus
Ikibu Casino
Ikibu Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Merr bonus
Titan Casino
Titan Casino Bonus i Mireseardhjes: €400
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Spin Princess Casino Rishikim

Spin Princess Casino Rishikim
Spin Princess Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
6 Bonuses available in May 2022
Spin Princess Casino Rishikim
Spin Princess Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur
€/£10

Depozita Minimale

€/£2,000 Daily/ €/£10,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2019
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Siguruar me SSL kod
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata

Screenshot-e të Spin Princess Casino

Kasino Online Spin Princess Casino Hyr në Kazinonë Spin Princess
Pronar

Nektan Limited Casinos

Data e krijimit

2014

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Spin Princess Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Big Time Gaming, Eyecon, Lightning Box, Nektan, Realistic Games, Red Tiger Gaming, Crazy Tooth Studio, Foxium, Inspired Gaming, IronDog, JustForTheWin, Merkur, Skillzzgaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Spin Princess Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Sepa
 • instaDebit
 • iDebit
 • Bank transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

48-72 hours
Pagesa Minimale

£10/€20

Kontakte

Faqja e internetit

http://www.spinprincess.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone:020 3651 4659

Vlerësimet e Lojtarëve të Spin Princess Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Spin Princess Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Spin Princess Casino

Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 200% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Gati për Celular
Cashable
£50 Bonus i Mireseardhjes at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £50 deri në 200% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Spin Princess Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Bonuset me Depozitë në Spin Princess Casino

Cashable
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 25% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Turne në Lojra
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
£400 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £400 deri në 50% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Kazino Fantastike Live
Cashable
£250 Bonus Depozitave i Tretë at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £250 deri në 50% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Ka Novomatiks
Cashable
£200 Bonus Depozitave i Dytë at Spin Princess Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £200 deri në 100% Spin Princess Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.