sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Spin Rio Casino Rishikim

Spin Rio Casino Rishikim
Spin Rio Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Spin Rio Casino Rishikim
Spin Rio Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

€7,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Lojra Live të Ofruara

Screenshot-e të Spin Rio Casino

Kasino Online Spin Rio Casino Merr bonus Spin Rio Casino Hyr në Kazinonë Spin Rio
Pronar

Marketplay LTD

Data e krijimit

2021

Liçensë

United Kingdom, Malta

Përmbledhje

Spin Rio Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Aristocrat, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Ezugi, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Ainsworth Gaming Technology, Bally, Barcrest Games, Cadillac Jack, Habanero, Lightning Box, NeoGames, Nolimit City, PariPlay, Rabcat, Realistic Games, Red Rake Gaming, SG Gaming, Tom Horn Gaming, BTG, Foxium, Magnet Gaming, Old Skool Studios, Skillzzgaming, Green Jade Casino. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Spin Rio Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • EPS
 • Euteller
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • Internet Banking
 • Bank transfer
 • Much Better
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Klarna
 • UPI
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • Bank transfer
 • Much Better
 • Rapid Transfer
Koha e pagesës

up to 6 working days

Gjuhë
Pagesa Minimale

€10

Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Aristocrat
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • IGT (WagerWorks)
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Ainsworth Gaming Technology
 • Bally
 • Barcrest Games
 • Cadillac Jack
 • Habanero
 • Lightning Box
 • NeoGames
 • Nolimit City
 • PariPlay
 • Rabcat
 • Realistic Games
 • Red Rake Gaming
 • SG Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • BTG
 • Foxium
 • Magnet Gaming
 • Old Skool Studios
 • Skillzzgaming
 • Green Jade Casino
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.spinrio.com/

Email

contact form [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Spin Rio Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Spin Rio Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Spin Rio Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 211 Spin Rio Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetja në chat live është e disponueshme 24/7
 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Rrotullime ekstra falas
 • Lojëra elektronike dhe tryeze

Bonuset me Depozitë në Spin Rio Casino

Cashable
50% 2nd Deposit Bonus at Spin Rio Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 400 Spin Rio Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Transaksione të sigurta
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
Cashable
75% 3rd Deposit Bonus at Spin Rio Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 300 Spin Rio Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Reputacion i fortë online
 • Siguri fantastike
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Opsione fleksibël pagese

Lojërat e Lejuara

Fire Joker Play'n GO
Cashable
100% 4th Deposit Bonus at Spin Rio Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
4th Deposit Bonus: 100% deri në EUR 300 Spin Rio Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
35x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.