sq
sq en

Sports Betting Casino Rishikim

Sports Betting Casino review
Sports Betting Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Sports Betting Casino review
Sports Betting Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$20

Depozita Minimale

$9,900 (Skrill) 3 per week, $24,900 (Wire Transfer) 1 per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Screenshot-e të Sports Betting Casino

Kasino Online Sports Betting Casino Merr bonus Sports Betting Casino Hyr në Kazinonë Sports Betting
Pronar

BetOnline Group Casinos

Data e krijimit

2003

Liçensë

Panama

Përmbledhje

Sports Betting Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Visionary iGaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Sports Betting Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Cheque
 • Person to Person
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

Nuk ofrohet

transferta bankare

10 days

çek

7-30 days

koha e pritjes

24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

$20

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.sportsbetting.ag

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: 1-888-843-9027

Vlerësimet e Lojtarëve të Sports Betting Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Sports Betting Casino

100% Bonus i Mireseardhjes at Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: $50 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Optimizuar për Celular
 • Pikat e besnikërisë
100% Bonus i Mireseardhjes at Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Optimizuar për Celular

Bonuset me Depozitë në Sports Betting Casino

100% 2nd Deposit Bonus at Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Cashable 2nd Deposit Bonus: 100%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Optimizuar për Celular
100% 3rd Deposit Bonus at Sports Betting Casino
Sports Betting Casino Cashable 3rd Deposit Bonus: 100%
Depozitë Minimale: $25 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.