sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sports Interaction Casino Rishikim

Sports Interaction Casino Rishikim
Sports Interaction Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in July 2022
Sports Interaction Casino Rishikim
Sports Interaction Casino Përditësuar së Fundmi: 05/11/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
Not Stated

Depozita Minimale

No Limits

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Lojra Live të Ofruara
 • Funksion Live Chat
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Website optimizuar për Celular

Screenshot-e të Sports Interaction Casino

Kasino Online Sports Interaction Casino Hyr në Kazinonë Sports Interaction

Faqet simotra Sports Interaction Casino

Pronar

Mohawk Online Limited

Data e krijimit

1997

Liçensë

Kahnawake Gaming Commission, Jersey Gambling Commission

Përmbledhje

Sports Interaction Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Sports Interaction Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • Diners Club International
 • EcoPayz
 • instaDebit
 • Citadel Commerce
 • Cheque
 • Speedcard
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Instant Banking
 • instaDebit
 • Cheque
 • eChecks
 • Speedcard
 • ECO Card
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

transferta bankare

2-5 days

çek

10-14 days

koha e pritjes

24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Not Stated

Kazino Software
 • Betsoft
 • Playtech
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.sportsinteraction.com

Email

support: [email protected] marketing: [email protected] feedback: [email protected]

Telefon

fax: (450) 635-5582 general information: (450) 635-5575 toll free general information: (888) 922-5575

Vlerësimet e Lojtarëve të Sports Interaction Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Kahnawake Kahnawake
Jersey Jersey

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Sports Interaction Casino

Cashable
$200 Bonus i Mireseardhjes at Sports Interaction Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Sports Interaction Casino
Rishikim
Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
$200 Bonus i Mireseardhjes at Sports Interaction Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100% Sports Interaction Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Uk Kumar License
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Programi Besnik
 • Ekselent për kumar celular
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Sports Interaction Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 250% Sports Interaction Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e krijuar
 • RNG Certifikuar
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • NetEnt Kazino Live
 • Kazno Celular të mëdha
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.