Ssport Kazino Rishikimi

review
Ssport Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.ssport.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Microgaming NetEnt Play'n GO Betgames
Llojet kazinove: Instant Play
Monedhat: Euros US dollars
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English German Russian Croatian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Euteller Voucher
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale: 50 000 EUR per month
Data e krijimit:
Pronar: Elec Games Limited Casinos
Karakteristika:
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kasino e madhe
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lojëra të mëdha Kazino

Ssport Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Ssport Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Betgames. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Ssport Casino të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra Live të Ofruara
Ssport Casino
Bast
SS500Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino Gati Celular
Ssport Casino
Bast
SSPORT50Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Pagim i Shpejtë
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
Ssport Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
Ssport Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€15Depozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Funksion Live Chat
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Ssport Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Shtyrje Manuale
 • Website optimizuar për Celular
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Ssport Casino
45xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Ssport Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojëra të mëdha Kazino
Ssport Casino
Bast
S1000Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Përkrahje për Live Cat
 • Gati për Celular
Ssport Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€50Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.