sq
sq en

Stake7 Casino Rishikim

Stake7 Casino review
Stake7 Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Stake7 Casino review
Stake7 Casino Përditësuar së Fundmi: 01/27/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Stake7 Casino

Stake7 Casino është themeluar në vitin 2013

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Stake7 Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Booming Games, EveryMatrix, Eyecon, Nolimit City, Oryx Gaming, PariPlay, Red Rake Gaming, Tom Horn Gaming, EGT, gamevy, Merkur, Platipus, ReelNRG, SYNOT. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Nisur në 2019
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Licenca UK
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Kasino Online Stake7 Casino Merr bonus Stake7 Casino Hyr në Kazinonë Stake7

Vlerësimet e Lojtarëve të Stake7 Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Faqja e internetit: http://www.stake7.com
🧑‍💻Kazino Software: Elk Studios Endorphina Evolution Gaming GameArt Microgaming NetEnt NextGen Gaming Nyx Interactive Play'n GO Playson Pragmatic Play Thunderkick Yggdrasil Gaming Booming Games EveryMatrix Eyecon Nolimit City Oryx Gaming PariPlay Red Rake Gaming Tom Horn Gaming EGT gamevy Merkur Platipus ReelNRG SYNOT
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion Kazino Live
💱Monedhat: Euros
📝Liçensë: Malta Gaming Authority
🈹Gjuhë: English German
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Direct Bank Transfer EcoPayz Sofort (by Skrill)
🧾Metodat e Tërheqjes: Direct Bank Transfer
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Blackjack Baccarat Keno Bileta Gërvishtëse
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 24-72 hours, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
💰Tërheqje maksimale: Not Stated
💸Depozita Minimale: €10
💵Pagesa Minimale: €20
📅Data e krijimit: 2013
🏢Pronar: EveryMatrix Gaming Ltd.
📱Mobile: Yes
📧Email: [email protected]
📞Telefon:

Të gjithë Bonuset e Stake7 Casino të disponueshëm

€30 Bonus i Mireseardhjes at Stake7 Casino
Stake7 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €30
Depozitë Minimale: €5 Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: TORERO30
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Kazino Gati Celular
€400 Bonus i Mireseardhjes at Stake7 Casino
Stake7 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €400
Depozitë Minimale: €10 Bast: 20x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: FD100
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.