Starspins Kazino Rishikimi

reviewStarspins CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Visa Debit Visa Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash PayPal
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 1-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale:
20000 £/$/€ per withdrawal
Data e krijimit:
2013
Pronar:
Profitable Play Casinos
Karakteristika:
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Starspins Casino është themeluar në vitin 2013

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Starspins Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), Gamesys. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Starspins Casino të disponueshëm

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojrat Scratchcard
Starspins Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Opsion per Lojrat Online
 • Ka Live Lojëra Kazino
Starspins Casino
40x(d+b)Bast
ASK10XSSKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojra të mëdha Celular
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Starspins Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojrat Scratchcard
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Starspins Casino
40x(d+b)Bast
ASK10XSSKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.