sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sverige Casino Rishikim

Sverige Casino Rishikim
Sverige Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Sverige Casino Rishikim
Sverige Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

50 000 Kr per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Themeluar në 2015, Sverige Casino është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Vendos baste €5 për raund
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Sistemi Besnik & Shpërblime

Screenshot-e të Sverige Casino

Kasino Online Sverige Casino Merr bonus Sverige Casino
Pronar

World Class Entertainment Limited N.V. Casinos

Data e krijimit

2015

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Sverige Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Rabcat. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • Nordea
 • Trustly
 • Swedbank
 • SEB Bank
 • Hendelsbanken
 • Danske Bank
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

not offered

transferta bankare

24-48 hours

çek

not offered

koha e pritjes

24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Kazino Software
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Rabcat
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.sverigecasino.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Sverige Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Sverige Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë e Reja

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Sverige Casino

Sverige Casino Mbyllur

2000sek Bonus i Mireseardhjes at Sverige Casino

Sverige Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 2000sek deri në 200% Sverige Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 SEK Depozita Minimale
40xb Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.