sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sverige Kronan Casino Rishikim

Sverige Kronan Casino Rishikim
Sverige Kronan Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in May 2022
Sverige Kronan Casino Rishikim
Sverige Kronan Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur

Depozita Minimale

50000 NOK per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Program Fitimprurës VIP
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Screenshot-e të Sverige Kronan Casino

Kasino Online Sverige Kronan Casino
Pronar

World Class Entertainment Limited N.V. Casinos

Data e krijimit

2009

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Sverige Kronan Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

2-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

2-24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://sverigekronan.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Sverige Kronan Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Sverige Kronan Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë e Reja

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Sverige Kronan Casino

Cashable
60 Rrotullime Falas at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojrat Scratchcard
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Bonus i Mireseardhjes në Sverige Kronan Casino

Cashable
1500sek Bonus i Mireseardhjes at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 1500sek deri në 150% Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
250 SEK Depozita Minimale
45x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Cashable
5000sek Bonus i Mireseardhjes at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 5000sek deri në 100% Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Shtyrje Manuale

Bonuset me Depozitë në Sverige Kronan Casino

Cashable
2500sek Bonus Depozitave i Dytë at Sverige Kronan Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 2500sek deri në 50% Sverige Kronan Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
250 SEK Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Novomatik Lojra Elektronike
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.