sq
sq en

This is Vegas Casino Rishikim

This is Vegas Casino review
This is Vegas Casino

Vlerësimi i Kazinosë

This is Vegas Casino review
This is Vegas Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$25

Depozita Minimale

$500 Daily, $1,000 Weekly, $4,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • RNG Certifikuar
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Ekselent për kumar celular
 • Xhekpote Progresive
 • This is Vegas Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • This is Vegas Casino celular ofron NetEnt Prek lojra

Screenshot-e të This is Vegas Casino

Kasino Online This is Vegas Casino Merr bonus This is Vegas Casino
Pronar

400 Group NV. Casinos

Data e krijimit

2006

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

This is Vegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Rival, Saucify (BetOnSoft), Tom Horn Gaming, Spinomenal. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bitcoin
Koha e pagesës

ewallets

2-5 days

karta krediti / debiti

2-5 days

çek

21-28 days

koha e pritjes

24-72 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

$25

Kontakte

Faqja e internetit

http://www.thisisvegas.com

Email

support: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të This is Vegas Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në This is Vegas Casino

100% Rrotullime Falas at This is Vegas Casino
This is Vegas Casino Cashable Rrotullime Falas: 100%
Depozitë Minimale: Not stated Bast: 10xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
5 Rrotullime Falas at This is Vegas Casino
This is Vegas Casino Cashable Rrotullime Falas: 5
Depozitë Minimale: $25 Bast: No Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Bonus i Mireseardhjes në This is Vegas Casino

100% Bonus i Mireseardhjes at This is Vegas Casino
This is Vegas Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: Not stated Bast: 20x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Në dispozicion në Celular
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Përkrahje për Live Cat

Bonuset me Depozitë në This is Vegas Casino

200% Bonus Depozitave i Dytë at This is Vegas Casino
This is Vegas Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 200%
Depozitë Minimale: Not stated Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.