sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
True-fortune Rishikim
True-fortune Casino
1 Bonuses available in December 2023

True Fortune Casino Rishikim

Përditësuar më: 08/26/2023
89K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Truefortune Casino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në True Fortune Online Casino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 2000
Depozita Minimale: € 25
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€ 25

Tërheqje maksimale

€ 2500, € 10000, € 40000

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€ 100

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoCard
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Postepay
 • Bitcoin
 • Wire Transfer
 • Cashlib
 • UPayCard
 • Check
 • Contact
 • Jeton Wallet
 • eZeeWallet
 • Money Bookers
 • Volt

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoCard
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Wire Transfer
 • Check
 • Money Bookers

Koha e pagesës

 • 3 to 5 business days

Games & Software

True Fortune Casino Lojëra

Kazino Software

 • Betsoft
 • Rival
 • Saucify
 • VIVO Gaming

More About True-fortune

Përmbledhje

True-fortune Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Rival, Saucify, VIVO Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të True Fortune Casino

 • Kasino Online True Fortune
 • Merr bonus Truefortune Casino
 • Hyr në Kazinonë Truefortune

Pronar

HD Trading

Data e krijimit

2019

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në True Fortune Online Casino

Kontakte

Vlerësimet

Truefortunecasino External Reviews

Average rating
Average rating

Vlerësimet e Lojtarëve të True-fortune

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë kazino

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!