sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Unique Casino Rishikim

Unique Casino Rishikim
Unique Casino
Editors' rating: 6.64/10
Users rating: 9 /10 Based on 2 reviews
2 Bonuses available in August 2022
Unique Casino Rishikim
Unique Casino Përditësuar së Fundmi: 08/10/2022 2 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.64/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

€1,500 Weekly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Unique Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • 24/7 Live Suport
 • Rulo të Larta VIP Klub

Screenshot-e të Unique Casino

Kasino Online Unique Casino Merr bonus Unique Casino Hyr në Kazinonë Unique

Faqet simotra Unique Casino

Pronar

Play Logia N.V.

Data e krijimit

2016

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Unique Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Evolution Gaming, iSoftBet, Play'n GO, Playson, Rival, Yggdrasil Gaming, Booming Games, Gamomat, LuckyStreak, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Booongo, Merkur, Spinomenal. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Unique Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • Maestro
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Cashlib
Metodat e Tërheqjes
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

0-24 hours
Monedhat
Pagesa Minimale

€100

Kazino Software
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Play'n GO
 • Playson
 • Rival
 • Yggdrasil Gaming
 • Booming Games
 • Gamomat
 • LuckyStreak
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Booongo
 • Merkur
 • Spinomenal
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.uniquecasino.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: +442033188397

Vlerësimet e Lojtarëve të Unique Casino

(2 Vlerësimet)
France cecileLe
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Më pëlqejnë shumë turnet dhe i gjeta në Unique Casino. Përveç kësaj, bonusi i mirëseardhjes është shumë tërheqës dhe tani ëndërron të jetë anëtar VIP për të marrë bonuse VIP etj.

J'aime beaucoup les tournois et je les ai trouvés au casino Unique. De plus le bonus de bienvenue est très attirant et maintenat de rêve d'être le VIP membre pour puvoir les VIP bonus etc.

Automatically translated with Google Translate in France. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Switzerland Poker-Master
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Regjistruar së fundmi në Unique Casino dhe kazino duket mirë. RTP është i saktë dhe shërbimi ndaj klientit është gjithashtu miqësor. Vazhdo kështu!

Habe mich vor kurzem bei Unique Casino angemeldet und das Casino macht einen guten Eindruck. RTP stimmen und auch der Kundenservice ist freundlich. Weiter so!

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Unique Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Unique Casino

Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Unique Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS deri në 20 Unique Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Dizajni miqësor Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino

Bonus i Mireseardhjes në Unique Casino

Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Unique Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Unique Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Opsion per Lojrat Online
 • Max konvertimit £ 1,000.
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.