sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Vavada Rishikim
Vavada Online Casino
2 Bonuses available in April 2024

VAVADA Casino Rishikim

Përditësuar më: 02/20/2024
123K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Vavada të disponueshëm

Jo Depozit Bonus në Vavada Online Casino

Shqipëri
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonus i Mireseardhjes në Casino Vavada

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në No Max
Depozita Minimale: EUR 1
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

EUR 1

Tërheqje maksimale

EUR 10000 per day, EUR 50000 per week, EUR 100000 per month

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Shumë elektronike

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Games & Software

Kazino Software

 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Betgames
 • Big Time Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Nolimit City
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Stakelogic
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • Booongo
 • EGT
 • Fantasma Games
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • PG Soft
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • True Lab
 • Spribe
 • ReelPlay
 • Slotmill
 • Eurasian Gaming
 • Peter&Sons
 • AvatarUX
 • LUCKSOME
 • Amusnet
 • Games Global
 • PopiPlay
 • Pragmatic Play Live
 • PrintStudios
 • Turbo Games

More About Casino Vavada

Përmbledhje

Vavada Casino Online është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Betgames, Big Time Gaming, Gamomat, Habanero, Igrosoft, Nolimit City, PariPlay, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Stakelogic, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Belatra Games, BGAMING, Booongo, EGT, Fantasma Games, IronDog, Kalamba Games, Merkur, PG Soft, Spinomenal, Hacksaw Gaming, True Lab, Spribe, ReelPlay, Slotmill, Eurasian Gaming, Peter&Sons, AvatarUX, LUCKSOME, Amusnet, Games Global, PopiPlay, Pragmatic Play Live, PrintStudios, Turbo Games. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të VAVADA Casino

 • Kasino Online Vavada Online Casino
 • Merr bonus Casino Vavada
 • Hyr në Kazinonë Vavada

Pronar

Vavada B.V.

Data e krijimit

2017

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Vavada Casino Online

Kontakte

Vlerësimet

VAVADA Casino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-05
Bazuar në 0 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 13 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Vavada

(9 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Poland mercurrry
8 /10
Guest user

Unë mund të rekomandoj Vavada Casino me përgjegjësi të plotë. Regjistrova llogarinë në pak minuta dhe tërheqja zgjati vetëm disa orë! Është praktikisht e padëgjuar, kështu që jam shumë i kënaqur. Ndonjëherë më mungojnë disa zhvillues nga të cilët më pëlqyen shumë lojërat, por megjithatë Vavada është një kazino që ia vlen të rekomandohet.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić kasyno Vavada. Konto zarejestrowałem w kilka minut a wyplata trwała zaledwie kilka godzin! To praktycznie nie spotykane, dlatego jestem bardzo zadowolony. Czasami brakuje mi kilku deweloperów od których gry bardzo lubiłem ale mimo wszystko Vavada to kasyno godne polecenia.

I Vlerësuar: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Czechia triplekix
10 /10
Guest user

Kazino e shkëlqyer Vavada, pagesa shumë të shpejta; regjistrim i shpejtë dhe pa verifikim dokumentesh. Bëra depozitën e parë dhe në 2 orë kisha para në llogarinë time.

Vynikající kasino Vavada, velmi rychlé platby; rychlá registrace a bez ověřování dokumentů. Prvním vkladem jsem vydělal a za 2 hodiny už jsem měl peníze na svém učte.

I Vlerësuar: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Kazakhstan Musinnn
10 /10
Guest user

Kazino Vavada është një botë plot adrenalinë dhe kumar! Më pëlqen. Unë kam një strategji magjike, kam luajtur në përputhje me rrethanat dhe kam fituar shumë. Kazino e mirë për t'u rekomanduar.

Vavada казиносы адреналин мен құмар ойындарға толы әлем! Менің көңілімнен шығуда. Өзімнің бір сиқырлы стратегиям бар, соған сәйкес ойнап, біраз ұтысқа қол жеткіздім. Ұсынуға лайықты казино.

I Vlerësuar: 2022-05-11

Automatically translated with Google Translate in Kazakhstan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!