sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Platin Casino
Platin Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

VDCasino Rishikim

VDCasino Rishikim
VDCasino
Editors' rating: 6.37/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in August 2022
VDCasino Rishikim
VDCasino Përditësuar së Fundmi: 05/06/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.37/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

€1

Depozita Minimale

10, 000 TL per transaction

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojra Live të Ofruara
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Screenshot-e të VDCasino

Kasino Online VDCasino Merr bonus VDCasino Hyr në Kazinonë VDCasino
Pronar

Newart Gaming N.V.

Data e krijimit

2006

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

VDCasino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Elk Studios, Evolution Gaming, Ezugi, iSoftBet, NetEnt, Playson, Pragmatic Play, Booming Games, Habanero, LuckyStreak, Medialive Casino, Mr. Slotty, Red Tiger Gaming, Tom Horn Gaming, World Match, Spinomenal, Authentic Gaming, Betradar. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në VDCasino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Visa
Koha e pagesës

up to 6 working days

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Not Stated

Kazino Software
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • iSoftBet
 • NetEnt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Booming Games
 • Habanero
 • LuckyStreak
 • Medialive Casino
 • Mr. Slotty
 • Red Tiger Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • World Match
 • Spinomenal
 • Authentic Gaming
 • Betradar
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.vdcasino.com

Email

[email protected]

Telefon

+441524912038

Vlerësimet e Lojtarëve të VDCasino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në VDCasino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at VDCasino
Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 1000 TL VDCasino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
100 TL Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Ofruesve të ndryshme Software
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.