sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Vegas Mobile Casino Rishikim

Vegas Mobile Casino Rishikim
Vegas Mobile Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
36 Bonuses available in August 2022
Vegas Mobile Casino Rishikim
Vegas Mobile Casino Përditësuar së Fundmi: 08/03/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€/£/$10

Depozita Minimale

€/£/$3,000 Weekly, €/£/$6,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përdor kodin SSL
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Nisur në 2019
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë

Screenshot-e të Vegas Mobile Casino

Kasino Online Vegas Mobile Casino Merr bonus Vegas Mobile Casino
Pronar

ProgressPlay Limited

Data e krijimit

2014

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority

Përmbledhje

Vegas Mobile Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Playson, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), 2 By 2 Gaming, Barcrest Games, Betconstruct, Betdigital, Big Time Gaming, Core Gaming, Extreme Live Gaming, Eyecon, Games Warehouse, Genii, Lightning Box, Nolimit City, Rabcat, SG Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, Chance Interactive, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, Foxium, GamesLab, gamevy, Inspired Gaming, IronDog, JustForTheWin, Red7, Skillzzgaming, Slingshot Studios, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Vegas Mobile Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Euteller
 • QIWI
 • Trustly
 • PayPal
 • Pay by Phone
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Euteller
 • QIWI
 • Trustly
 • PayPal
 • Bank transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

2-3 days

transferta bankare

7-10 days

çek

3-5 days

koha e pritjes

48-72 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€/$/£50 (Bank Transfer)

Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Playson
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • 2 By 2 Gaming
 • Barcrest Games
 • Betconstruct
 • Betdigital
 • Big Time Gaming
 • Core Gaming
 • Extreme Live Gaming
 • Eyecon
 • Games Warehouse
 • Genii
 • Lightning Box
 • Nolimit City
 • Rabcat
 • SG Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • Chance Interactive
 • Crazy Tooth Studio
 • Fantasma Games
 • Foxium
 • GamesLab
 • gamevy
 • Inspired Gaming
 • IronDog
 • JustForTheWin
 • Red7
 • Skillzzgaming
 • Slingshot Studios
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.vegasmobilecasino.co.uk

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Vegas Mobile Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Gibraltar Gibraltar

Vegas Mobile Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Jo Depozit Bonus në Vegas Mobile Casino

£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 5000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Mobile Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
£5 Jo Depozit Bonus at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: £5 deri në 5000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Licenca UK
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Gati për Celular

Rrotullime Falas në Vegas Mobile Casino

10 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Cashable
10 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 10 deri në 10 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Vegas Mobile Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Mbështetje Njohurish
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagim i Shpejtë
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Jo Limite në Tërheqje
50 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 50 deri në 50 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€50 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
25 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 25 deri në 25 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kazino Gati Celular
20 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Vegas Mobile Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 5 Vegas Mobile Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • 24/7 Live Suport
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 5 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • 0-24 Afati Tërheqjes
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 500% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Optimizuar për Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Vegas Mobile Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
20 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 2000% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
5 Rrotullime Falas at Vegas Mobile Casino
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 5 deri në 500% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mbështetje Njohurish

Bonus i Mireseardhjes në Vegas Mobile Casino

Cashable
25 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 25 deri në 25 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazno Celular të mëdha
 • Kazino Fantastike Live
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
£1000 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ekselent për kumar celular
Cashable
£150 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Lojrat Scratchcard
 • Mbështetje Njohurish
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
£200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Cashable
£100 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £100 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Pagim i Shpejtë
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Vegas Mobile Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e re 2022
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
Cashable
£1000 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £1000 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Online Që nga 2014
 • Kazino Celulare më të mira
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shumë Promovime
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
£150 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £150 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Pagim i Shpejtë
 • Uk Kumar License
 • Lojra të mëdha Celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Cashable
£200 Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: £200 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Përdor kodin SSL
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Vegas Mobile Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Cashable
- Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: - deri në 250% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
20 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Kazino Celular
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në GBP 100 Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
GBP 10 Depozita Minimale
50x Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Shërbim klienti i besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Opsione fleksibël pagese

Lojërat e Lejuara

Book of Dead Play'n GO

Bonuset me Depozitë në Vegas Mobile Casino

Cashable
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 50% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Cashable
£50 Bonusi Ringarkohet at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Pagim i Shpejtë
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
£50 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kazno Celular të mëdha
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
£25 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £25 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
€333 Bonusi Ringarkohet at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €333 deri në 30% Vegas Mobile Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Cashable
£300 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £300 deri në 25% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Pretendojnë deri në €200 para pa pagesë
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
£500 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £500 deri në 50% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Vegas Mobile Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojrat Scratchcard
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazino e shkëlqyer live
Cashable
£25 Bonus Depozitave i Tretë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: £25 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celulare më të mira
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Uk Kumar License
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Xhekpote Progresive
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Cashable
£50 Bonus Depozitave i Dytë at Vegas Mobile Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: £50 deri në 100% Vegas Mobile Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
50xb Bast
Gibraltar Gibraltar Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licenca UK
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.