Vegas Play Kazino Rishikimi

reviewVegas Play CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Llojet kazinove:
Liçensë:
Curacao
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-10 days, pending time: 0-96 hours
Tërheqje maksimale:
2000 EUR per day and 4000 EUR per week
Data e krijimit:
Pronar:
Karakteristika:
 • Një Casino e re në 2019
 • 24/7 Live Cat
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Të gjithë Bonuset e Vegas Play Casino të disponueshëm

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Gati për Celular
Vegas Play Casino
25xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€1,00Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Shtyrje Manuale
 • Kazino Gati Celular
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Vegas Play Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.