Vernons Kazino Rishikimi

review
Vernons Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.vernons.com/casino
Email:
support mail: [email protected]
telefon: uk freephone: 0800 0664 500
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Playtech
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: British pounds sterling
Liçensë: Alderney Gambling Control Commission
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash Maestro
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-5 days, pending time: 0-96 hours
Tërheqje maksimale: 5000 EUR per month
Data e krijimit: 2011
Pronar: Sportech PLC Casinos
Karakteristika:
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Online Që nga 2011
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Shumë Promovime
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Pagesat e shpejta

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Vernons Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Vernons Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Vernons Casino të disponueshëm

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Vernons Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£1000Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Në dispozicion në Celular
 • Kazino Fantastike Live
Vernons Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.