Viks Kazino Rishikimi

reviewViks CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao, UK Gambling Commission
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Trustly instaDebit
Koha e pagesës:
ewallets: 0-1 hours, credit / debit cards: 24-72 hours, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per transaction
Data e krijimit:
2016
Pronar:
EveryMatrix NV Casinos
Karakteristika:
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Kasino e madhe
 • Përdor kodin SSL
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Viks Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Viks Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Edict (Merkur Gaming). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Viks Casino të disponueshëm

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Gati për Celular
Viks Casino
30x(d+b)Bast
VA500Kodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Ekselent për kumar celular
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Viks Casino
30x(d+b)Bast
W500Kodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
Viks Casino
30x(d+b)Bast
VA300Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Viks Casino
30x(d+b)Bast
W300Kodi Bonusit
€50Depozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Ka Novomatiks
Viks Casino
30x(d+b)Bast
VIKS25MEGAKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Lojrat Xhekpot
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Mbështetje Njohurish
 • Website optimizuar për Celular
Viks Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Software provuara te drejta
Viks Casino
30x(d+b)Bast
VIKS50MEGAKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Viks Casino
30x(d+b)Bast
W1000EKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Filloni nga 10 €
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
Viks Casino
30x(d+b)Bast
W200Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Lojra të mëdha Celular
 • Turne në Lojra
Viks Casino
30x(d+b)Bast
W200Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Lojra të mëdha Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Lojra të Tipit Vegas
Viks Casino
30x(d+b)Bast
VIKS200Kodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Viks Casino
30x(d+b)Bast
V500Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • Opt-në e nevojshme.
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Viks Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.