sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
BigBang Casino
BigBang Casino Wednesday Deposit Bonus: 25%
Merr bonus
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonusi Ringarkohet: 50%
Merr bonus
Richprize Casino
Richprize Casino Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

VIP Casino CA Rishikim

VIP Casino CA Rishikim
VIP Casino CA
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in May 2022
VIP Casino CA Rishikim
VIP Casino CA Përditësuar së Fundmi: 04/28/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€10

Depozita Minimale

4000 EUR/GBP/USD per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • Kazino Fantastike Live

Screenshot-e të VIP Casino CA

Kasino Online VIP Casino CA Merr bonus VIP Casino CA Hyr në Kazinonë VIP CA
Pronar

Abenaki Council of Wolinak

Data e krijimit

1999

Liçensë

Kahnawake

Përmbledhje

VIP Casino CA është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Cryptologic (WagerLogic), Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

0-24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€10

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.vipcasino.ca/

Email

support: [email protected]

Telefon

general information: (866) 687-7926

Vlerësimet e Lojtarëve të VIP Casino CA

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Kahnawake Kahnawake

VIP Casino CA Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në VIP Casino CA

Cashable
$250 Bonus i Mireseardhjes at VIP Casino CA
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $250 deri në 100% VIP Casino CA
Rishikim
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Kahnawake Kahnawake Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.