Wild Vegas Kazino Rishikimi

reviewWild Vegas CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Monedhat:
Liçensë:
Costa Rica
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Bank Wire Transfer Cheque
Koha e pagesës:
ewallets: 7-10 days, bank transfers: 10-15 days, cheques: 21-28 days, pending time: 10-15 days
Tërheqje maksimale:
2000 USD per week
Data e krijimit:
2004
Pronar:
Virtual Casino Group Casinos
Karakteristika:
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Certifikata e Besimit
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë

Wild Vegas Casino është themeluar në vitin 2004

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Wild Vegas Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Wild Vegas Casino të disponueshëm

 • Ekselent për kumar celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • 24/7 Live Suport
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Wild Vegas Casino
30xbBast
ASKG65NDBKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ka Novomatiks
 • Pagesat e shpejta
Wild Vegas Casino
30xbBast
ASKG65NDBKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Përkrahje për Live Cat
Wild Vegas Casino
15x(d+b)Bast
WILDVEGASKodi Bonusit
$30Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Gati për Celular
Wild Vegas Casino
15x(d+b)Bast
WILDVEGASKodi Bonusit
$30Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.