William Hill Vegas Kazino Rishikimi

reviewWilliam Hill VegasLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://vegas.williamhill.com
 • Email:
 • telefon: uk support phone: 0800 085 6296
  international support phone: +800 3551 3551
  support phone outside of the uk: +44 (0)870 600 0479
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Entropay Delta Maestro ClickandBuy PayPal instaDebit Cheque William Hill cash direct
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: 7-10 days, pending time: 24-72 hours
Tërheqje maksimale:
No Limits
Data e krijimit:
2008
Pronar:
William Hill International Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Krenohet A App tunelit
 • NetEnt Kazino Live
 • Xhekpote Progresive
 • Mbështetje Njohurish
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

William Hill Vegas është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

William Hill Vegas është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NextGen Gaming, WMS (Williams Interactive), Ash Gaming, William Hill. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e William Hill Vegas të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojrat Xhekpot
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
William Hill Vegas
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Pagesat e shpejta
William Hill Vegas
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
William Hill Vegas
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Lojëra të mëdha Kazino
William Hill Vegas
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Në dispozicion në Celular
William Hill Vegas
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€40Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Kazino Gati Celular
William Hill Vegas
30xbBast
VEGAS200Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
William Hill Vegas
30xbBast
VEGAS100Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mënyra e ofruar pa instalim
William Hill Vegas
30xbBast
VEGAS100Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
William Hill Vegas
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Provoni lojra falas
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
William Hill Vegas
30xbBast
VEGAS100Kodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino Celular në Dispozicion
William Hill Vegas
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.