sq
sq en

Winbig 21 Casino Rishikim

Winbig 21 Casino review
Winbig 21 Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Winbig 21 Casino review
Winbig 21 Casino Përditësuar së Fundmi: 02/17/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Winbig 21 Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Winbig 21 Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Një program të dobishme VIP Klub për lojtarët e përkushtuar
 • Nuk kërkohet llogari
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve

Vlerësimet e Lojtarëve të Winbig 21 Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Faqja e internetit: http://www.winbig21.com
🧑‍💻Kazino Software: Rival
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Shkarko Kasino
💱Monedhat: Euros US dollars
📝Liçensë: Cyprus
🈹Gjuhë: English
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer UseMyBank
🧾Metodat e Tërheqjes: Neteller Skrill Bank Wire Transfer
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Bingo Blackjack Baccarat Craps Keno Bileta Gërvishtëse
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 2-5 days, bank transfers: 5-7 days, pending time: 7-10 days
💰Tërheqje maksimale: Not Stated
💸Depozita Minimale: $25
💵Pagesa Minimale: $100
📅Data e krijimit: 2012
🏢Pronar: EveningStar Holdings Group
📱Mobile: No
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon: us toll free support phone: +1 888 668 5258
uk toll free support phone: +44 808 1349819

Të gjithë Bonuset e Winbig 21 Casino të disponueshëm

$50 Bonuset tjera at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonuset tjera: $50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
 • Gati për Celular
$231 Luaj Falas at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Luaj Falas: $231
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 3xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Winbig 21 Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
$384 Luaj Falas at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Luaj Falas: $384
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Ka Live Lojëra Kazino
$389 Luaj Falas at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Luaj Falas: $389
Depozitë Minimale: $25 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojra të drejta i provuar
20% Bonus i Kthimit të Parave at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: 20%
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Lojra Live të Ofruara
 • Vendos baste €5 për raund
 • Kazino Gati Celular
 • 24/7 Live Suport
$1000 Bonus i Mireseardhjes at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $1000
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Ne dispozicion pa instalim
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
$1,000 Bonus i Mireseardhjes at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $1,000
Depozitë Minimale: $25 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Pagim i Shpejtë
 • RNG Certifikuar
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Mbështetje Njohurish
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
- Luaj Falas at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Luaj Falas: -
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Baste sportive
 • Kazino Celular përfshira
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • 0-24 Afati Tërheqjes
$50 Bonuset tjera at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonuset tjera: $50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 60x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Dizajni miqësor Celular
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Përkrahje për Live Cat
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
0,2 Bonus i Kthimit të Parave at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: 0,2
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
- Luaj Falas at Winbig 21 Casino
Winbig 21 Casino Luaj Falas: -
Depozitë Minimale: $25 Bast:  Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Kasino e madhe
 • Përdor kodin SSL
 • Winbig 21 Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Shtyrje Manuale
 • Program VIP
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.