Winga Kazino Rishikimi

reviewWinga CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Monedhat:
Liçensë:
AAMS Italy
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale:
Not Stated
Data e krijimit:
2008
Pronar:
Buongiorno S.p.A. Casinos
Karakteristika:
 • Bonus pa Pagesë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • RNG Certifikuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Xhekpote Progresive
 • Winga Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Kazino Fantastike Live

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Winga Casino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Winga Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si NetEnt, Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Winga Casino të disponueshëm

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
Winga Casino
100xBast
BISKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Winga Casino
100xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.