WinnerClub Kazino Rishikimi

review
WinnerClub Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.winnerclub.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon: toll free support phone: 448000664128
international support phone: + 63-2-756-7869
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Playtech
Llojet kazinove: Shkarko Kasino
Monedhat: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner South African Rand Swiss francs
Liçensë: Antigua Online Gaming Association
Gjuhë: English Italian Finnish French German Polish Swedish Norwegian Portuguese Spanish Russian Greek Danish Dutch Arabic
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Solo Entropay Maestro Diners Club International ClickandBuy EcoPayz eNETS Instant Wire Transfer Internet Cash UseMyBank Visa Delta
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Entropay ClickandBuy EcoPayz Cheque
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 21-28 days, pending time: 96 hours
Tërheqje maksimale: 9000 USD/AUD/CAD/EUR/GBP/CHF per month
Data e krijimit: 2002
Pronar: Zirconium Gaming Limited Casinos
Karakteristika:
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Kazino e krijuar
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

WinnerClub Casino është themeluar në vitin 2002

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

WinnerClub Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e WinnerClub Casino të disponueshëm

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Funksion Live Chat
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Website optimizuar për Celular
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10 000Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€1 400Depozitë Minimale
 • Kazino Celulare më të mira
 • Opt-në e nevojshme.
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Bastet sportive dhe kazino në një
WinnerClub Casino
15x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€45Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Ekselent për kumar celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
WinnerClub Casino
15x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€35Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
45Depozitë Minimale
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Online Që nga $year
 • Uk Kumar License
 • Në dispozicion në Celular
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
500Depozitë Minimale
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€45Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra të mëdha Celular
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Nuk kërkohet llogari
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€500Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë Promovime
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Lojra të mëdha Celular
 • Turne në Lojra
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
1400Depozitë Minimale
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino e re 2019
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Kazino Fantastike Live
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
WinnerClub Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10000Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Ekselent për kumar celular
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
WinnerClub Casino
15x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
35Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • i lëvizshëm
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino e re 2019
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
WinnerClub Casino
15x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
45Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.