sq
sq en

WinTingo Casino Rishikim

WinTingo Casino review
WinTingo Casino

Vlerësimi i Kazinosë

WinTingo Casino review
WinTingo Casino Last Updated: 10/14/2020

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet

WinTingo Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

WinTingo Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, PariPlay. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

WinTingo Casino Player Reviews

(0 Vlerësimet) Shkruaj një Vlerësim
Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message
Send

Your comment was sent successfully!

WinTingo Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse
🌐 Faqja e internetit: http://www.wintingo.com
🧑‍💻 Kazino Software: Microgaming NetEnt PariPlay
🎰 Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast
Monedhat: Euros Swedish kronor US dollars Norwegian kroner
Liçensë: Malta Gaming Authority
Gjuhë: English Finnish German Swedish Spanish
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Maestro POLi GiroPay ClickandBuy MyCitadel QIWI JCB CLICK2PAY Wire Transfer Discover
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Ukash Maestro QIWI Bank transfer
⏱️ Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale: 4000 USD/GBP/EUR per week
Data e krijimit: 2011
Pronar: Digimedia Limited Casinos
Mobile: No
📧 Email: support mail: [email protected]
📞 Telefon: international phone: +44-20-3384-9848

Të gjithë Bonuset e WinTingo Casino të disponueshëm

$500 Bonus i Kthimit të Parave at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: $500
Depozitë Minimale: $10 Bast: 100xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: WT117

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
100 Bonus i Mireseardhjes at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100
Depozitë Minimale: 10 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
500 Bonus i Mireseardhjes at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 500
Depozitë Minimale: 10 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€100 Bonus i Mireseardhjes at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
€500 Bonus i Mireseardhjes at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €500
Depozitë Minimale: €10 Bast:  ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
$500 Bonus i Kthimit të Parave at WinTingo Casino
WinTingo Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: $500
Depozitë Minimale: $10 Bast: 100xb ❗Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet

Karakteristika

 • Bonus pa Pagesë
 • Licenca UK
 • Shtyrje Manuale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • 24/7 Live Suport
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.