sq
sq en

Yebo Casino Rishikim

Yebo Casino review
Yebo Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Yebo Casino review
Yebo Casino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
R25

Depozita Minimale

All withdrawals are paid in instalments of up to R10,000 depending on player class

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • 24/7 Live Suport
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Screenshot-e të Yebo Casino

Kasino Online Yebo Casino Merr bonus Yebo Casino Hyr në Kazinonë Yebo
Pronar

Yebo Affiliates Casinos

Data e krijimit

2014

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Yebo Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • EcoPayz
 • Easy EFT
Koha e pagesës

ewallets

48-72 hours

karta krediti / debiti

Nuk ofrohet

transferta bankare

7-10 days

çek

Nuk ofrohet

koha e pritjes

5-10 days
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

R300 (Skrill)/ R500

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.yebocasino.co.za

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone:+1 800 837 867+1 800 064 594

Vlerësimet e Lojtarëve të Yebo Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Yebo Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Yebo Casino

50 Rrotullime Falas at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Rrotullime Falas: 50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Mbështetje Njohurish
 • Software provuara te drejta
30 Rrotullime Falas at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Rrotullime Falas: 30
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ekselent për kumar celular
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Mënyra e ofruar pa instalim

Bonus i Mireseardhjes në Yebo Casino

150% Bonus i Mireseardhjes at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 150%
Depozitë Minimale: 200 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Yebo Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë

Bonuset me Depozitë në Yebo Casino

4000r Bonus Depozitave të Lojës at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 4000r
Depozitë Minimale: 100 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Yebo Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
3000r Bonus Depozitave të Lojës at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 3000r
Depozitë Minimale: 25 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
2500r Bonus Depozitave të Lojës at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: 2500r
Depozitë Minimale: 200 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Bastet sportive dhe kazino në një
50% Bonus Depozitave i Tretë at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: 50%
Depozitë Minimale: 200 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Dizajni miqësor Celular
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
75% Bonus Depozitave i Dytë at Yebo Casino
Yebo Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: 75%
Depozitë Minimale: 200 R Bast: 40x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojrat Xhekpot
 • Dizenjo Miqesore per Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.