sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonus Regjistrimi

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

100 FS Rrotullime Falas at Richprize Casino

Offer of the

Day
Shqipëri
Cashable
Richprize Casino
Editors' rating: 8.37/10
User reviews
Rrotullime Falas: 100 FS deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit
20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense

Offer of the

Week
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 6.71/10
User reviews
Rrotullime Falas: 20 FS
Depozita Minimale:
Bast: 150x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account
50 FS Rrotullime Falas at Sol Casino

Offer of the

Month
Shqipëri
Exclusive for CBF users Cashable
Sol Casino
Editors' rating: 6.16/10
User reviews
Rrotullime Falas: 50 FS
Depozita Minimale:
Bast: 45x
Rishikim
Kodi Bonusit

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Bonus Regjistrimi
  • Best Bonus Regjistrimi
  • New Bonus Regjistrimi
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Exclusive for CBF users Cashable
  CosmicSlot Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 20 FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Shumë loëra elektronike të disponueshme
  • Ofron shumë promocione
  • Faqe interneti e këndshme
  • Licencuar dhe rregulluar
  • Siguri fantastike

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  WinsPark Casino
  Editors' rating: 6.64/10
  User reviews
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: $5 deri në $5
  Depozita Minimale: 0
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Kazino Celular
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Shqipëri
  Fairspin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  9K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: TFS Token 200 deri në TFS Token 200
  Depozita Minimale:
  Bast: 0x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • Shërbim ndaj klientit 24 orë
  • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
  • Kazino Live
  Shqipëri
  Cashable
  KingsWin Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë:
  EE License EE License
  Rrotullime Falas: 55 FS
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Lojra të drejta i provuar
  • Depozitë e ulët minimale
  • Opsione të Shkëlqyera të Mbështetjes ndaj Klientit
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë
  • Modern website

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Rocket Play Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  10K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 40 FS deri në EUR 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Frequent promotions
  • Great website design

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Slotland Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  25K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: USD 35 deri në USD 100
  Depozita Minimale:
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Chat live
  • Siguri e gjerë online
  Shqipëri
  Cashable
  BlueLeo Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 33 FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Easy withdrawal methods
  • Lots of bonuses and promotions
  • User-friendly website
  • Few payment options

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Yous Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  1K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: USD 20 deri në USD 100
  Depozita Minimale:
  Bast: 1x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Kazino për lojë të menjëhershme
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • E thjeshtë në kontakt
  Shqipëri
  Cashable
  Crashino Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 20 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 1x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Online më të mira
  • Shume Metoda tërheqjes
  • Gamë e gjerë valutash
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Good reputation

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  RioBet Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  31K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 15 FS deri në 15 FS
  Depozita Minimale: No
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  • Rrotullime falas pa depozitë
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
  Shqipëri
  Cashable
  VAVADA Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  123K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 100 FS
  Depozita Minimale: 0
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Casino7
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë: No license available
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale:
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Faqe interneti e këndshme
  • Faqe miqësore për mobile
  • Kazino live e hapur
  • E thjeshtë në kontakt
  Shqipëri
  Cashable
  VipSlots Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 100 FS deri në USD 100
  Depozita Minimale:
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Mbështetje ndaj klientit e shkëlqyer
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Fakte Interesante
  • Quick registration

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Hotline Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  24K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 50 FS deri në 50 FS
  Depozita Minimale: No
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
  • Great bonuses and promotions

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Verde Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 50 FS deri në EUR 25
  Depozita Minimale:
  Bast: 3x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • E përshtatshme për mobile
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Gamë e mirë opsionesh depozitash
  Shqipëri
  Cashable
  Slottica Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  46K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 30FS
  Depozita Minimale: 40 EUR
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  All Right Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  23K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 30 FS
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 1x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Aplikacion fantastik mobile
  • Gamë e mirë promocionesh
  • Një shumëllojshmëri e gjerë e lojërave bingo dhe kazino
  • Variety of deposit methods

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Rich Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  130K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 25 deri në $100
  Depozita Minimale: No
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino Celular
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Cashable
  Admiral-X Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: $21 deri në $21
  Depozita Minimale: No
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Cashable
  Pelican Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  62K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: EUR 15 deri në EUR 15
  Depozita Minimale:
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Shumë elektronike
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  Shqipëri
  Cashable
  Vbet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  135K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: USD 10 deri në USD 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
  • Easy registration with email
  Shqipëri
  Cashable
  Winorama Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  36K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: €7 deri në €200
  Depozita Minimale: 0
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Paris Vip Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  37K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 25 FS deri në EUR 100
  Depozita Minimale:
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime ekstra falas
  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • E thjeshtë në përdorim
  • Adresë e sigurt dhe e siguruar
  • Pajtueshmëri mobile
  Shqipëri
  Cashable
  CryptoReels Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 450% deri në $4500
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Bonus i mirë mirëseardhje
  Shqipëri
  Cashable
  High Country Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  12K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në $2,500
  Depozita Minimale: $25
  Bast: 45x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Roaring21 Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 400% deri në $4000
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Website optimizuar për Celular

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Cashable
  Cafe Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  388K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonus i Mireseardhjes: 350% deri në $20
  Depozita Minimale: $2,500
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Casino Max
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  235K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 350% deri në $3250
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cashable
  Parimatch Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  118K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në $ 1500
  The offer will expire in:
  0149
  D
  :
  12
  H
  :
  07
  M
  :
  53
  S
  Depozita Minimale: $ 5
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Bonus i Madh Mirëseardhje
  • Bastet sportive dhe kazino në një
  Shqipëri
  Cashable
  Spinfinity Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  18K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 300% deri në 30%
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Opsion per Lojrat Online

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Sign Up

  Bonus

  Sign Up Bonus
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  Refer a Friend

  Bonus

  Refer a Friend Bonus
  Go to page

  Halloween Casino

  Bonus

  Halloween Casino Bonus
  Go to page

  Christmas Casino

  Bonus

  Christmas Casino Bonus
  Go to page

  New Year Casino

  Bonus

  New Year Casino Bonus
  Go to page

  Thanksgiving Casino

  Bonus

  Thanksgiving Casino Bonus
  Go to page

  Black Friday Casino

  Bonus

  Black Friday Casino Bonus
  Go to page

  Easter Casino

  Bonus

  Easter Casino Bonus
  Go to page

  Independence Casino

  Bonus

  Independence Casino Bonus
  Go to page

  Valentine's Day Casino

  Bonus

  Valentine's Day Casino Bonus
  Go to page

  Cyber Monday Casino

  Bonus

  Cyber Monday Casino Bonus
  Go to page

  Happy Birthday Casino

  Bonus

  Happy Birthday Casino Bonus
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.