sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
 • 100% i Sigurtë dhe i Besueshëm
 • Kthimet e shpejta
 • I verifikuar

Bonusi Ringarkohet

Klasifikimi Best Bonusi Ringarkohet
 • Best Bonusi Ringarkohet
 • New Bonusi Ringarkohet
 • Bonuse me Baste të Vogla
Filtër
 • Hot Bonuses
 • I verifikuar
 • New bonuses
 • User Choice
Vlerësimi i përdoruesit

Filtrat:

Filtrat ende nuk janë zgjedhur
  Filtri sipas:
  Monedhat
  • BINGO TICKETS
  • BTC
  • BTH
  • CZK
  • DKK
  • GBP
  • mBTC
  • MYR
  • NOK
  • RUB
  • SEK
  • THB
  • TRL
  • USD
  • YEN
  • ZAR
  • EUR
  • PERCENT
  • FS
  • MXN
  • CHF
  • BRL
  • TFS Token
  • WEFT Tokens
  • KRW
  Vlera e bonusit
  Shqipëri
  SpinBetter Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 200 + 50 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
  • Ka një depozitë minimale të ulët
  • Instant payment methods
  • Simple and friendly design
  Shqipëri
  Zodiac Bet Casino
  5K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €200
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celulare më të mira
  • Kazino e krijuar
  • Funksion Live Chat
  Shqipëri
  1xslots Casino
  32K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Monthly Bonus: 50% deri në EUR 300
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 5
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
  • Instant payment methods
  Shqipëri
  18Bet Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Rrotullime Falas: 100 FS
  Depozita Minimale: EUR 100
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: EUR 100
  Bast: 40x

  Karakteristika

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  N1 Casino
  538K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në € 100
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  Shqipëri
  Zet Casino
  325K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €700
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x, 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €10
  Bast: 30x, 40x

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  Shqipëri
  bCasino
  67K lojtarë

  Liçensë:
  MGA MGA
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €100
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  MGA MGA
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x

  Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  Shqipëri
  Wazamba Casino
  105K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50 % deri në EUR 700 + 50 Free Spins
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Reputacion i fortë online
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Good reputation
  Shqipëri
  Manhattan Slots Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Kahnawake Kahnawake
  Bonusi Ringarkohet: $150 deri në 70%
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Bast: 25x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Kahnawake Kahnawake
  Bast: 25x

  Karakteristika

  • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
  • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
  • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
  • Manhattan Slots Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
  • Kazino e re 2024
  • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
  • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
  • Jo Regjistrim i Nevojshëm
  Shqipëri
  Evobet Casino
  3K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 110% deri në €1500
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Liberty Slots Casino
  35K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonusi Ringarkohet: $100 deri në 75%
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: $5
  Bast: 20x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: $5
  Bast: 20x(d+b)

  Karakteristika

  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Kazino Celulare më të mira
  • Lojrat Kazino më të mira
  • Filloni nga 10 €
  Shqipëri
  Level Up Casino
  36K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 70% deri në € 200 + 40 Free Spins
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: € 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Ne dispozicion pa instalim
  • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Kazino Celulare më të mira
  Shqipëri
  Lucky Hippo Casino
  13K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonusi Ringarkohet: 225% deri në USD 1125 + 65 Free Spins
  Depozita Minimale: USD 25
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: USD 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Chat live
  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  Slotman Casino
  7K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 60 % deri në 250 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Bibliotekë e madhe e lojrave
  • Ofertë mirëseardhjeje
  • Seleksionim fantastik i videove elektronike
  • Good navigability
  Shqipëri
  Slotum Casino
  13K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 100+100FS
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 50
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Website optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Casino Сhan
  55K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 100
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Shumë Promovime
  • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
  Shqipëri
  BitStarz Casino
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në €300
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Shërbimi ndaj klientit 24/7
  • Pagim i Shpejtë
  • NetEnt Kazino Live
  Shqipëri
  Konibet Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në USD 500
  Depozita Minimale: USD 100
  Bast: 0x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: USD 100
  Bast: 0x

  Karakteristika

  • Lojrat Kazino më të mira
  • Live Chat në dispozicion
  • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
  • Bonuse të pabesueshme
  • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
  Shqipëri
  Golden Star Casino
  51K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50 %
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kazino live e hapur
  • Great website design
  • The casino is Bitcoin-friendly
  Shqipëri
  Playamo Casino
  107K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50 % deri në 300 EUR/ USD
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR/ USD
  Bast: 50x

  Karakteristika

  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Faqe miqësore për mobile
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Golden Crown Casino
  54K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50 % deri në 10 000 EUR
  Depozita Minimale: 40 EUR
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 40 EUR
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Shumë e lehtë për të lundruar
  • Lojë plotësisht në çast
  • Crypto Payments
  Shqipëri
  FatPanda Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 1000
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 42x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 42x

  Karakteristika

  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
  • Pagesa me reputacion dhe të besuara
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  Shqipëri
  High Country Casino
  12K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonusi Ringarkohet: 200% deri në USd 1000
  Depozita Minimale: USD 25
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: USD 25
  Bast: 40x

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Shumë lojëra kazino dhe elektronike online
  • Siguri fantastike
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  Shqipëri
  SpinsBro Casino
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 200 FS
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 15x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 25
  Bast: 15x

  Karakteristika

  • Kazno Celular të mëdha
  • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
  • Adresë miqësore në SHBA
  • Licencuar dhe rregulluar
  Shqipëri
  Ilucki Casino
  28K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 35 % deri në 250 EUR
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: 20 EUR
  Bast: Not stated

  Karakteristika

  • Ka një ofertë mirëseardhjeje
  • Good reputation
  • Quick payouts

  Lojërat e Lejuara

  Shqipëri
  Wildblaster Casino
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 30% deri në €100
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Optimizuar për Celular
  Shqipëri
  Cleopatra Casino
  49K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 20% deri në EUR 800
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 10
  Bast: 35x

  Karakteristika

  • Faqe miqësore për mobile
  • Siguri fantastike
  • promocione fantastike
  • Opsion fantastik për fillestarët
  • Dizajn i faqes së internetit festiv dhe argëtues
  Shqipëri
  Oshi Casino
  33K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 20 % deri në EUR 100 + 30 Free Spins on Deep Sea
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Depozita Minimale: EUR 20
  Bast: 45x

  Karakteristika

  • Përvoja e lehtë e lojës në mobile
  • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
  • Variety of games
  Shqipëri
  EveryGame Casino
  10K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Bonusi Ringarkohet: €150 deri në 75%
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x(d+b)
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë: No license available
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x(d+b)

  Karakteristika

  • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
  • Opt-në e nevojshme.
  • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
  • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
  • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
  Shqipëri
  Club World Casino
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Bonusi Ringarkohet: $777 deri në 77%
  Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x(d+b)
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  • Kazinoja s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’funksionoi për mua
  • Bonusi s’ekziston më
  • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
  Liçensë:
  Kahnawake Kahnawake
  Depozita Minimale: $35
  Bast: 25x(d+b)

  Karakteristika

  • Kasino e madhe
  • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
  • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
  • Dizenjo Miqesore per Celular
  • Software provuara te drejta

  Finding the best results for you

  Komentet më të fundit të përdoruesve për bonuset

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

  Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

  Hyni në llogarinë tuaj

  Please enter your name
  Please enter correct email
  30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

  Vlerëso këtë bonus:

  10 /10
  Please enter your rating

  Your comment was sent successfully!