sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Registration Bonuses

The best 2022 online casino registration bonuses for newcomers from $country. Casinos offer bonuses for novices to attract more new players. We have a list of bonuses on our website albania-bonusesfinder.com: bonuses for deposit-free registrations, free spins for registration or site access.

Read more
 • 100% Secure & Trusted
 • Fast Withdrawals
 • Verified

Bonuset e Kazinove Më të Mira të Rekomanduara nga Ne

50 USD Jo Depozit Bonus at Highway Casino

Offer of the

Day
Shqipëri
Highway Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 55x
Rishikim
Kodi Bonusit
40 FS Rrotullime Falas at Rocket Play Casino

Offer of the

Week
Shqipëri
Rocket Play Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Rrotullime Falas: 40 FS deri në EUR 50
Depozita Minimale:
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit
10 USD Jo Depozit Bonus at Uptown Aces Casino

Offer of the

Month
Shqipëri
Cashable
Uptown Aces Casino
Editors' rating: 6.23/10
User reviews
Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 200 USD
Depozita Minimale: No
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Finding the best results for you

Filter by:
Currency
 • BINGO TICKETS
 • BTC
 • BTH
 • CZK
 • DKK
 • GBP
 • mBTC
 • MYR
 • NOK
 • PLN
 • RUB
 • SEK
 • THB
 • TRL
 • USD
 • YEN
 • ZAR
 • EUR
 • PERCENT
 • FS
 • MXN
 • TFS Token
Bonus Value
Popular Casino Software

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Registration Bonuses
  • Best Registration Bonuses
  • New Registration Bonuses
  Klasifikimi
  Shqipëri
  Red Stag Casino
  Editors' rating: 6.23/10
  User reviews
  216K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 10 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Bonus Mirëseardhjeje Pa Depozitë
  • Nuk kërkohet depozitë
  • Huge variety of payment methods
  Shqipëri
  Cashable
  Lucky Tiger Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  219K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Software provuara te drejta
  • Nuk kërkohet depozitë
  • Amazing welcome bonus
  Shqipëri
  Cashable
  Admiral-X Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  6K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: $21 deri në $21
  Depozita Minimale: No
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Kazino Celular
  • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Promo mirëseardhjeje e gjithanshme
  • Easy navigation
  Shqipëri
  Cashable
  Vbet Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  135K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: USD 10 deri në USD 50
  Depozita Minimale:
  Bast: 25x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
  • Easy registration with email
  Shqipëri
  El Royale Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  159K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 30 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • promocione fantastike
  • Fast payments
  • No deposit bonus
  • Quick and easy registration
  Shqipëri
  Slots Heaven Casino
  Editors' rating: 6.16/10
  User reviews
  5K lojtarë

  Liçensë:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Bonus i Mireseardhjes: 200 FS deri në 200 FS
  Depozita Minimale: $/€20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
  • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
  • Fast payments
  • Modern website
  Shqipëri
  Vegas Casino Online
  Editors' rating: 6.44/10
  User reviews
  98K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 70x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Gamë e gjerë ofruesish softuerësh të shkëlqyer
  • Bonus bujar mirëseardhjeje në bingo
  • Oferta argëtuese të lojërave elektronike
  Shqipëri
  Cashable
  Shazam Casino
  Editors' rating: 5.89/10
  User reviews
  93K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Jo Depozit Bonus: 50 USD deri në 50
  Depozita Minimale: No
  Bast: 50x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Shumë lojëra bingo dhe elektronike
  • Amazing welcome bonus
  • No deposit bonus
  Shqipëri
  Cashable
  iNetBet Casino
  Editors' rating: 5.89/10
  User reviews
  11K lojtarë

  Liçensë: No license available
  Jo Depozit Bonus: 10 USD deri në 50 USD
  Depozita Minimale: No
  Bast: 15x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
  • Bonus Mirëseardhjeje Pa Depozitë
  • Easy navigation
  • Instant play
  Shqipëri
  Cashable
  Maxim88 Casino MY
  Editors' rating: 5.89/10
  User reviews
  99K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Pagcor Pagcor
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 500 MYR
  Depozita Minimale: 50 MYR
  Bast: 20x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Ofruesve të ndryshme Software
  • Lojë Elektronike e shkëlqyer
  • Lehtësisht i Navigueshëm
  Shqipëri
  Cashable
  PowBet Casino
  Editors' rating: 5.89/10
  User reviews
  4K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Opsion per Lojrat Online
  • Website Lehtësisht i Navigueshëm
  • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
  Shqipëri
  Cashable
  Shangri La Live Casino
  Editors' rating: 5.89/10
  User reviews
  2K lojtarë

  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 + 100 Free Spins on Book of Dead
  Depozita Minimale: €20
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Baste sportive
  • 24/7 Live Suport
  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • E thjeshtë për të marrë ndihmë

  Lojërat e Lejuara

  Cashable
  VeoWin Casino
  Kazinoja është mbyllur tashmë
  We have not rated closed casinos
  User reviews
  Liçensë:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në $200
  Depozita Minimale: $10
  Bast: 40x
  Rishikim
  Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Përzgjedhje masive e lojrave
  • Turne në Lojra
  • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
  • Bibliotekë e madhe e caktuar

  Finding the best results for you

  Didn't Find the Bonus You Wanted?

  You Might Also Like

  No Deposit

  Bonus

  Jo Depozit Bonus
  Go to page

  Welcome

  Bonus

  Bonus i Mireseardhjes
  Go to page

  Second Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Dytë
  Go to page

  Third Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave i Tretë
  Go to page

  Cashback

  Bonus

  Bonus i Kthimit të Parave
  Go to page

  Other

  Bonus

  Bonuset tjera
  Go to page

  Match Deposit

  Bonus

  Bonus Depozitave të Lojës
  Go to page

  Free Spins

  Bonus

  Rrotullime Falas
  Go to page

  Reload

  Bonus

  Bonusi Ringarkohet
  Go to page

  High Roller

  Bonus

  Bonus i Rulotës së Lartë
  Go to page

  Free Play

  Bonus

  Luaj Falas
  Go to page

  Bingo Tickets

  Bonus

  Bileta Bingo
  Go to page

  Free Bet

  Bonus

  Free Bet
  Go to page

  Registration

  Bonus

  Bonus Regjistrimi
  Go to page

  For Existing Players

  Bonus

  Për lojtarët ekzistues
  Go to page

  For New Players

  Bonus

  Për lojtarët e rinj
  Go to page

  Refer a Friend

  Bonus

  Refer a Friend Bonus
  Go to page

  Halloween Casino

  Bonus

  Halloween Casino Bonus
  Go to page

  Christmas Casino

  Bonus

  Christmas Casino Bonus
  Go to page

  New Year Casino

  Bonus

  New Year Casino Bonus
  Go to page

  Thanksgiving Casino

  Bonus

  Thanksgiving Casino Bonus
  Go to page

  Black Friday Casino

  Bonus

  Black Friday Casino Bonus
  Go to page

  Easter Casino

  Bonus

  Easter Casino Bonus
  Go to page

  Independence Casino

  Bonus

  Independence Casino Bonus
  Go to page

  Valentine's Day Casino

  Bonus

  Valentine's Day Casino Bonus
  Go to page

  Cyber Monday Casino

  Bonus

  Cyber Monday Casino Bonus
  Go to page

  Happy Birthday Casino

  Bonus

  Happy Birthday Casino Bonus
  Go to page

  We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.