sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English
Support Ukraine against Russian invasion

Sloti Astroboomers Online

Click here to play

Astroboomers
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Astroboomers Astroboomers

Luaj falas slotin Astroboomers nga Spearhead këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Astroboomers online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Spearhead me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 1 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Astroboomers është 97 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Astroboomers- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Slote të tjera nga Spearhead

Astroboomers Spearhead
Astroboomers
9/10
Wild of Wall Street 2 Spearhead
Wild of Wall Street 2
9/10
Lara Jones is Cleopatra Spearhead
Lara Jones is Cleopatra
9/10
Wilds of Wall Street 2 Spearhead
Wilds of Wall Street 2
9/10

Zhvilluesi

Spearhead

Informacione mbi Lojën

RTP 97
Linjat 1
Bobinat 1
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Etiketime

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.