sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Aztec Idols Online

Click here to play

Aztec Idols
Luaj Realisht
Aztec Idols Aztec Idols

Luaj falas slotin Aztec Idols nga Play'n GO këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Aztec Idols online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Play'n GO me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Aztec Idols është 96.65 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Aztec Idols- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Aztec Idols! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Aztec Idols Për Para të Vërteta Online? - Lista e Aztec Idols të Kazinosë

Aztec Idols Bonuset e Mirëseardhjes

WinningKings Casino
Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 250 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 60x

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Metoda të sigurta pagese
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
 • Promocione Ditore

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Play'n GO

Informacione mbi Lojën

RTP 96.65
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Etiketime

Slote të tjera nga Play'n GO

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!