sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Book of Dead Online

Click here to play

Book of Dead
Luaj Realisht
Book of Dead Book of Dead

Luaj falas slotin Book of Dead nga Play'n GO këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Book of Dead online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Play'n GO me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 3 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Book of Dead është 96.21 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Book of Dead- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Book of Dead Për Para të Vërteta Online? - Lista e Book of Dead të Kazinosë

Book of Dead Rrotullime Falas

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rrotullime Falas: 170 FS
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Great website design
 • High quality odds

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Kosmonaut Casino
6K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 0x

Karakteristika

 • Kazino Fantastike Live
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • E thjeshtë në kontakt
 • Proces i thjeshtë kërkesash
Shqipëri
PlayOJO Casino
57K lojtarë

Liçensë:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Rrotullime Falas: 50 FS deri në 50
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
SE license SE license
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: €10
Bast:

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Gati për Celular

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Whamoo Casino
16K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Rrotullime Falas: 80 FS
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 40xB

Karakteristika

 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Siguri e gjerë online

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Book of Dead Bonuset e Mirëseardhjes

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 1000 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 50x

Karakteristika

 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Ofron shumë promocione
 • Bank transfers available

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Mr Green Casino
277K lojtarë

Liçensë:
SE license SE license
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
SE license SE license
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
IceBet Casino
9K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 1000 + 200 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Ka promocione të rregullta të disponueshme
 • Kazino live e hapur
 • Siguri fantastike
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
KnightSlots Casino
10K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 100
Depozita Minimale: € 10
Bast: 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: € 10
Bast: 60x

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Mr Slot Casino
2K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 50
Depozita Minimale: € 10
Bast: 50x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: € 10
Bast: 50x

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Shumë Promovime

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Lucky Vegas Casino
4K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 + 25 Free Spins on Book of Dead
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 30x

Karakteristika

 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Ka promocione të rregullta të disponueshme
 • Transaksione të sigurta
 • Aplikacioni mobile i Disponueshëm

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
DrueckGlueck
5K lojtarë

Liçensë:
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 100 EUR
Depozita Minimale: 10 EUR
Bast: 30x, 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: 10 EUR
Bast: 30x, 60x

Karakteristika

 • Filloni nga 10 €
 • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
 • Bonuset kur depozitoni

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Lucky Bandit Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 1000
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 25x

Karakteristika

 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Few payment options

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
PlayUzu Casino
23K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS deri në 50 FS
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: $10
Bast: No

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Jo Baste në rrotullime falas

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Casino Elevate
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Monster Casino
45K lojtarë

Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Licencë Bastesh UK
 • Ka promocione të rregullta të disponueshme

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Bluefox Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 50 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 50x

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Metal Casino
40K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €100
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: €10
Bast: 30x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Twin Casino
245K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në € 200
Depozita Minimale: € 10
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: € 10
Bast: 40x

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pikat e besnikërisë

Lojërat e Lejuara

WinningKings Casino
Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 250 FS
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 10
Bast: 60x

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Metoda të sigurta pagese
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
 • Promocione Ditore
Casino Planet
147K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $300
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: $10
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Website optimizuar për Celular

Lojërat e Lejuara

Expekt Casino
56K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 300 EUR
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 30x

Karakteristika

 • Bonus mirëseardhjeje me kërkesa të mira basti
 • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
 • User-friendly website

Lojërat e Lejuara

Big 5 Casino
33K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në 500 EUR
Depozita Minimale: 55 EUR
Bast: 30x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: 55 EUR
Bast: 30x

Karakteristika

 • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
 • Përvojë e personalizuar
 • Turne Emocionues

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
CasiGO Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 165 deri në 165 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Lord Ping Casino
Liçensë:
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £50
Depozita Minimale: £20
Bast: 60x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 60x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Dizajni miqësor Celular
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Simba Games Casino
1K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €50
Depozita Minimale: €20
Bast: 60x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: €20
Bast: 60x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Pots of Gold Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100
Depozita Minimale: £20
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Fortune Jackpots Casino
1K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në £100
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojra Live të Ofruara

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Shangri La Live Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €500 + 100 Free Spins on Book of Dead
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: €20
Bast: 30x

Karakteristika

 • Baste sportive
 • 24/7 Live Suport
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Kapow Casino
29K lojtarë

Liçensë:
DGA DGA
Bonus i Mireseardhjes: 100 deri në 100 FS
Llojet bonuseve: Bonus i Mireseardhjes
Depozita Minimale: 100 DKK
Bast: 10x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
DGA DGA
Depozita Minimale: 100 DKK
Bast: 10x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Book of Dead Bonuset me Depozitë

Shqipëri
Joo Casino
49K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 50 %
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Bast:

Karakteristika

 • Adresë miqësore në SHBA
 • Çmime të përballueshme
 • Friendly customer service

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Vulkan Bet Casino
2K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Bonus Depozitave i Tretë: 150% deri në € 500
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: € 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: € 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e madhe për të gjithë

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Mason Slots Casino
6K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus Depozitave i Dytë: 50% deri në €100 + 50 Free Spins on Lucky Grace and Charm
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: €20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
MegaSlot Casino
30K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus Depozitave i Dytë: 50 % deri në 150 EUR
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: 20 EUR
Bast: 40x

Karakteristika

 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Çmime bujare xhekpot
 • Absolutely reliable and serious

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
SpinsBro Casino
Liçensë:
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 500 FS deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
Curacao Curacao
Depozita Minimale: EUR 50
Bast: 40x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Pajtueshmëri mobile

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Casino Elevate
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
5th Deposit Bonus: 50 FS deri në GBP 200
Llojet bonuseve: Për lojtarët e rinj
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Curacao Curacao
Depozita Minimale: GBP 20
Bast: 50x

Karakteristika

 • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
 • Faqe interneti mobile e shkëlqyer
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • E thjeshtë në kontakt
 • Promocione Ditore

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
Cookie Casino
28K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Tuesday Bonus: 30 FS deri në 30 FS
Depozita Minimale: USD/EUR 20
Bast: 40x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: USD/EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Lojëra xhekpoti të rregullta
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
 • User-friendly interface

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
CasiGO Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Tretë: 165 deri në 165 FS
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Tretë
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave

Lojërat e Lejuara

Twin Casino
245K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus Depozitave i Dytë: 100% deri në €200
Depozita Minimale: €10
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: €10
Bast: 40x

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
CasiGO Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus Depozitave i Dytë: 165 deri në 165 FS
Llojet bonuseve: Bonus Depozitave i Dytë
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
CasiGO Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
4th Deposit Bonus: 165 deri në 165 FS
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Shqipëri
CasiGO Casino
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
5th Deposit Bonus: 165 deri në 165 FS
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
UKGC UKGC
Depozita Minimale: £20
Bast: 35x

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Ofruesve të ndryshme Software

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

Play'n GO

Informacione mbi Lojën

RTP 96.21
Linjat 3
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Slote të tjera nga Play'n GO

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!