sq Albania

Shteti

AlbaniaAlbania

Gjuhë

Albanian
  • Albanian
  • English

Sloti Cuddles Royal Online

Click here to play

Cuddles Royal
Luaj Realisht

Vlerësimet e Lojës:

9/10
Cuddles Royal Cuddles Royal

Luaj falas slotin Cuddles Royal nga Lady Luck Games këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Cuddles Royal online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të Lady Luck Games me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 20 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Cuddles Royal është 95.7 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Cuddles Royal- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Raundi i bonusit

Provojeni fatin në Slotin Cuddles Royal! Rrotulloni dhe fitoni në raundin e bonusit!

Ku ta luani Slotin Cuddles Royal Për Para të Vërteta Online? - Lista e Cuddles Royal të Kazinosë

Cuddles Royal Rrotullime Falas

20 FS Rrotullime Falas at SpinPug Casino
SpinPug Casino Cashable Rrotullime Falas: 20 FS
Depozitë Minimale: € 10 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

  • Optimizuar për Celular
  • Përkrahje të jetojnë Chat Available
  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
20FS Rrotullime Falas at Wilderino Casino
Wilderino Casino Cashable Rrotullime Falas: 20FS
Depozitë Minimale: €10 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

  • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
  • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
  • Online Që nga 2020

Lojërat e Lejuara

Cuddles Royal Lady Luck Games

Slote të tjera nga Lady Luck Games

Cuddles Royal Lady Luck Games
Cuddles Royal
9/10

Zhvilluesi

Lady Luck Games

Informacione mbi Lojën

RTP 95.7
Linjat 20
Bobinat 5
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.