sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login

Sloti Day and Night Online

Click here to play

Day and Night
Luaj Realisht
Day and Night Day and Night

Luaj falas slotin Day and Night nga True Lab këtu në albania-bonusesfinder.com. Provoje slotin Day and Night online falas, luaj demo thjesht për argëtim ose mëso si ta luash lojën. Zbulo kazinotë më të mira të True Lab me bonuset më të mira të regjistrimit dhe luaj në 20 linjat e pagesës/mënyrat për të fituar në këtë slot kazinoje me para të vërteta.

RTP

KTL-ja (Kthimi te Lojtari) për makinetat e sloteve Day and Night është 96.38 %

E Disponueshme në Mobile

Sloti Mobile Day and Night- ✅ I disponueshëm për të gjitha pajisjet celulare: iPhone / iPad / Telefon Android & tablet

Rrotullime Falas

Për të fituar rrotullime falas, ju duhet të keni mjaftueshëm fat sa t'ju shfaqen tre simbole të njëjta, të shpërndara në secilën nga bobinat

Platformat e Suportuara

Ju mund ta shijoni këtë lojë në platforma të ndryshme, pavarësisht nëse është desktop, tablet apo mobile. Modalitetet "Landscape" dhe "Portrait" janë të disponueshme si në versionin tablet, ashtu edhe në atë mobile.

Ku ta luani Slotin Day and Night Për Para të Vërteta Online? - Lista e Day and Night të Kazinosë

Day and Night Bonuset me Depozitë

Luckynova Casino
2K lojtarë

Liçensë:
MGA MGA
Bonus Depozitave i Tretë: 75 FS
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Liçensë:
MGA MGA
Depozita Minimale: EUR 20
Bast: 40x

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojra të mëdha Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Tërheqjet e Castit

Lojërat e Lejuara

Finding the best results for you

Slotet e Ngjashme

Zhvilluesi

True Lab

Informacione mbi Lojën

RTP 96.38
Linjat 20
Bobinat 6
Lloji I Lojës Slote

Cilësimet e Bonusit

Rrotullime Falas
Raundi i bonusit
Raundi i dyfishtë

Platformat e Suportuara

Mobile
Tablet
Desktop

Karakteristika

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!